Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem reagál a közeledésemre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál a közeledésemre?

Figyelt kérdés

Van egy lány a vonaton. Aki tetszik nekem. Az igaz hogy van barátja. Múltkor megkérdeztem a nevét meg jó hétvégét kívántam Neki. Mindig a közelembe szokott leülni. Mondom hétfőn megkérdezem hogy telt a hétvégéje. Erre nem oda ült le ahová szokott. Meg mikor leszálltam egy sziára futotta csak mivel telefonozott. Kedden meg az utastér egyik végébe ült le. Én meg a másikba. Mondom hagyom a fenébe a csajt. Aztán direkt az első ajtón szálltam le. Nem a hátsó ajtón ami hozzá közelebb volt. Ennek hatására(?), aztán minden nap egy üléssel előrébb ült le. Aztán végül ott kötött ki hogy velem átlósan elhelyezkedő négyesben ül le.

Azért írtam le ezeket hogy viszonylag lehessen érteni a kérdésemet ami a következő lenne. Miért nem engedi hogy beszélgetést kezdeményezzek Vele? Mikor meg a közelembe helyezkedik.



2020. máj. 14. 17:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Véletlen nem M. Gábor a neved? Róla tudok hasonlóan beteg sztorikat.
2020. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem. Nem beteg sztori. Csak próbáltam leírni hogy mi a helyzet. Még ha érdekesen is hangzik.
2020. máj. 14. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet ott szeret ülni.

Szerintem ha nem akarja hogy beszélgetést kezdeményezz vele, engedd el Gábor.

2020. máj. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Tudod hol b@ftad el?


Ott, hogy kerülgetted, mint légy a xart!


Egy FÉRFI, simán odaült volna, és elkezd beszélgetni vele.


Ezt buktad töki!

2020. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Savlekotő ***** válasza:
97%
Kezeltesd magad,valószínű azt se érdekli hogy a világon vagy simán leül egy vonaton valahol,vége ezeknek a rohadt k vája milyen szemét,közbe semmit se akar tőletek simán Á ból Bébe jutni,de jön egy ilyen incel és rávetíti az összes nyomorát..
2020. máj. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"Az igaz hogy van barátja."


Akkor nyilván örülne a közeledésednek...


Nem hinném, hogy taktikázgat, lehet csak simán nincs kedvenc ülőhelye, hanem random leül valahova.

2020. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem lehet elfogadni, ha valaki nem viszonozza az érdeklődésedet? Ennyire hihetetlen opció, hogy csak úgy leül valahova, és nincs mögöttes cél mögötte?
2020. máj. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Eloszor is baratja van. Masodszor, eleg nagy statisztikai valoszinusege van, hogy nem jossz be neki amugy sem. Nem miattad, de az emberek nem nyitottak az emberek 100%-ara.

Barmit is erezzen, vagy gondoljon, azt fejezte ki, hogy nem.

Ne kombinalj, nem biztato jelek sugarzasa tortenik.

2020. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%
Ember, te jelentőséget tulajdonítasz annak, hogy hova ül le? Ahova akar, ba...ki. Én a helyében beülnék a kalauz mellé, mert te nem vagy százas, ki tudja mit művelsz legközelebb. Kezeltesd magadat. Hihetetlen, mik vannak ezen a gyakorin
2020. máj. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
94%
Ne zaklasd. Oda ül le, ahová tud.
2020. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!