Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, nők! Ti tudnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők! Ti tudnátok olyan férfival párkapcsolatba belemenni aki kapitány, teherszállító hajón és egy évben 6 hónapot dolgozik, 6 hónapot pedig otthon van?

Figyelt kérdés

Mivel ezzel elég sokat lehet keresni, ezért nem mindig muszáj, hogy minden évben elmenjen 6 hónapra...

De azért a realitás az, a legtöbb ilyen pozícióban lévő férfi személyisége miatt is.


Viszont pozitívum, ilyen évi bruttó 20 milliós fizetésre lehet számítani.

Negatívum, hogy amennyiben itthon éltek, a férfi nem tud hitelt felvenni...


De nyílván a pénz nem kárpótol mindent, egyeseknél semmit.


Ti terveznétek egy ilyen pasival családot akár?


Kort is írjatok!


Előre is köszi!



2020. máj. 16. 11:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Ha egyedül szeretnék "családot", akkor inkább örökbefogadok.
2020. máj. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Ez miért "egyedül"?


Azért nem 1-2-3 évre megy el mint egy katona és PTSD-je se lesz...

6 hónapon át 100%-ig ott tud lenni.


Az annyival jobb ha valaki más mindennap dolgozik, mindennap haza is megy, de szinte csak aludni?

2020. máj. 16. 11:28
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez jó brutto bérrel jön
2020. máj. 16. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem. Voltam eleget párkapcsolatban
2020. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*távkapcsolatban bocsi
2020. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%

Úgy vagyok vele, hogy ha egyedül végigcsinálok majdnem egy komplett terhességet, egyedül szülök vagy egyedül gondozok egy újszülöttet 6 hónapig, akkor ott már nem oszt, nem szoroz, hogy van-e apa, vagy nincs. Egyrészt a gyerek így is úgy fog felnőni, hogy szinte semmi kapcsolata nincs vele (azért gyerekkorban 6 hónap baromi hosszú idő testi-szellemi fejlődés szempontjából), másrészt engem nem azzal segít, ha küldi haza a pénzt, hanem azzal, ha mellettem van és segít.

Felesleges győzködni, nem jönnék össze soha olyannal hosszú távon, akivel távkapcsolatban vagyunk, tök mindegy, hogy kamionos, katona vagy hajón dolgozik.

2020. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%

Én összejönnék egy ilyennel. De csak azért, mert nekem is hasonló a gondolkodásom és nem érzem szükségét annak, hogy 0-24ben évi 365 napban együtt legyek valakivel. Viszont én nem akarok gyereket, főleg nem úgy, hogy 6 hónapig 0 segítséggel.

Szerintem ha te nagyon szeretnél gyereket, akkor lebegtesd meg a kiszemeltednek, hogy így lenne pénz egy komolyabb bébiszitterre, nem kéne 0-24ben a gyerekkel lennie, amikor te nem vagy ott fél évig.

De akár azt is mondhatod, hogy ezt csak egy bizonyos ideig akarod csinálni, utána letelepednél. Ilyen jó fizuval azért tudsz annyit félretenni, hogy pár év után tudj keresni egy itthoni munkát.

2020. máj. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem, nekem az nem elég, hogy félévet velem, aztán félévet távol. Nem tartom magam olyannak, aki minden egyes percet a párjával töltene és ráakaszkodna, de ez kevés.

Családalapítás szempontjából pedig kifejezetten esélytelen. Csak egy terhesség 9 hónap. Nem tudnál ott lenni végig, és szerintem ez már baj. A gyereknek alig lenne kapcsolata az apjával, hiszen lehet, hogy ott van hat hónapot vele, de aztán ugyanennyi időre eltűnik. Egy kisgyereknek hat hónap nagyon sok idő és nem is fog megfelelő kötelék kialakulni köztetek épp emiatt.

21/L

2020. máj. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nyomd meg így pár évig, majd fektesd be a pénzt, és költözz végleg haza.

De egyébként hozok ellenpéldát, sok kamionost ismerek akik nemzetköziznek, és szinte mindnek van felesége, barátnője...

Nem mérvadó hogy itt milyen válaszokat kapsz.

Itt az szerepel hogy milyen kapcsolatot szeretnének optimális esetben. Ami a valóságban ugye sosem teljesül ezt te is tudod szerintem.


De a lényeg hogy ha normális kapcsolatot akarsz, akkor nem élsz ilyen életet. Vagy mint írtam , összeszedsz egy kis pénzt, aztán családot alapítasz. Mert lásd be te is szívesebben feküdnél és ébrednél a párod mellett nap mint nap, vagy nevelnéd közösen a gyerekeket, mintsem mindezt egyedül! El nem tudnám képzelni hogy így családot alapítsak, nincs értelme. Konkrétan az én házasságom úgy ment tönkre hogy külföndre mentem dolgozni, közben majdnem minden hétvégém otthon töltöttem. De exnek ez is sok volt egyedül!

Persze próbálkozz ismerkedni , mert sosem tudhatod, kivel futsz össze , ki kit tolerál.

2020. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Amúgy ha okosnak tervezik a gyerekét, akkor az is megoldható, hogy az első 6 hónapban pont otthon legyen a férj, vagy akár az is megoldható hogy a pasi maradjon a kisgyerekkel otthon...

Egy ilyen karriernél megesik, hogy kimarad néhány év, persze ha túl sok, akkor előfordulhat hogy ismét csak nehezen tud elhelyezkedni.

2020. máj. 16. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!