Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy aranyos vagyok, az minden esetben friendzone-t jelent?

Figyelt kérdés
Huszonévesek vagyunk mindketten.

2020. máj. 16. 21:45
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
Nagy eséllyel igen, de kifejthetnéd ezt jobban is.
2020. máj. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem.

Én mondanám a férfinak, hogy aranyos akkor is, ha nem csak barátként tekintenék rá.

2020. máj. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nekem legutoljára azt jelentette, a lány vagy 100-szor leírta chaten hogy aranyos vagyok, aztán mással jött össze, én meg barátzónás lettem. De ez nem szabály, úgy ahogy a kettes válaszoló írja.
2020. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szituációfüggő. Más a jelentése, ha akkor mondja, mikor elviszed sörözni, és elugrasz a pulthoz rendelni: "Ja, köszi, rendelsz nekem is? Aranyos vagy!"

Vagy ha épp kiöntötted neki a szíved,és azt válaszolja, hogy "Nagyon aranyos vagy, de..."

Első esetben még bármi lehet, másodikban meg egyértelműen barátzóna.

2020. máj. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért bókolni nem szokott csak úgy senki. Szimpatikus vagy neki. De ez nem jelent vonzalmat is. Azt nem tudhatjuk.
2020. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem feltétlenül

mi volt a szövegkörnyezet? az is sokat számít


néha amúgy én is szoktam mondani a barátomnak, hogy aranyos, ha pl. csinál valami kedves, figyelmes dolgot, pedig évek óta együtt vagyunk

ilyen szituációban semmi friendzone beütése nincs a dolognak

2020. máj. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. máj. 17. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem, én csomószor gondolom pl randi közben, hogy "úristen de aranyos..." :D
2020. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Erősen az...
2022. máj. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!