Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 éves koromra sem lett kapcsolatom, pedig próbálkozom?

Figyelt kérdés
Legutóbb a tinderről találkoztam egy lánnyal, de azon kívül, hogy meghívtam étterembe, álltam a cehhet, ahogy illik, és beszélgettünk kb. 3 órát, sajnos nem lett folytatás a részéről. Már nemigazán tudom, mégis mi motiváljon. Nekem ez is elég nagy kizökkenés a komfortzónámból, mert nincs sok ismerősöm, lány pedig pláne. Ennek hatására eléggé elment a kedvem a randizástól mostanában. Kinézetemmel szerintem nagy gond nincs, főiskolát végeztem.

2020. máj. 17. 21:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Szégyen vagy nem, de elgondolkodtam azon is, hogy prostihoz menjek, mert hiányzik az intimitás, bár tudom, hogy nem erre vágyom.
2020. máj. 17. 21:17
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
A mai világban , mikor egy nő a tinderen minden nap 10 férfit tud leakasztani , ezen ne csodálkozz.
2020. máj. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%

Szakközép vagy főiskola tök nyolc.


A legtöbb nő csak a külsőre megy, aztán megy a nyafi, hogy nincs rendes pasas. Meg persze kismillió pasi jut egy ujjára, neki nem kell megfelelnie senkinek, de neked meg kell szakadnod a figyelemért.


Én feladtam. Nem vagyok szűz, ennyi elég. Túl sok stressz.

2020. máj. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez egy példa. Mi volt korábban? Mit csináltál 18-29 éves korodban?
2020. máj. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Ne tinderen próbálkozz, hanem hobbin keresztül.
2020. máj. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval volt 1 sikertelen randid, ezért már elment a kedved az egész ismerkedéstől. A csajok biztos értékelik az ilyen "kitartó" hapsikat.

Nekem is volt kb. 10 sikertelen randim a Tinderről (vagy nekem nem jött a szikra vagy a lánynak), de utána sikerült. De korábban se jöttem össze az első lánnyal, aki belement egy találkozóba. De én ezeket sosem tragédiaként éltem meg, hanem tapasztalat szerzésnek ill. egy érdekes programnak.

32F

2020. máj. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Előtte is ismerkedtem azért, bár tény, hogy ritkán. Neten kívül sosem ismerkedtem, maximum munka kapcsán.
2020. máj. 17. 22:41
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Az utoljára hozzáfűzött megjegyzése világít rá a problémára szerintem. Akinek erős késztetés van, hogy párt találjon, az nem így áll hozzá, hanem minden alkalmat megragad az ismerkedésre és előbb-utóbb sikerrel jár. Nem 30 éves korára, hanem sokkal előbb. Magamat is fel tudom hozni példaként: viszonylag későn, 19 éves koromban kezdtem a nőkkel komolyan kapcsolatot keresni, eleinte nem is túl sikeresen, de 23 éves koromra megtaláltam azt a nőt, akivel szeretném leélni az életemet.
2020. máj. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is vannak kételyeim a tinderen fent lévő lányokkal szemben, a legtöbb csak egyszavas válaszokat büfög...

Nem is tudom, hogyan jutottál el egyáltalán randiig.


20F

2020. máj. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Hát nem könnyen, utolsó. És nem is a durván szép lányokra vadászom, őket el lehet felejteni. Akivel találkoztam, amúgy szép arcú, de túlsúlyos, stb. volt, mégis rettentő beképzelt.
2020. máj. 18. 10:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!