Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mások is erre a következtetésr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások is erre a következtetésre jutottak bizonyos nőkkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Vannak csajok akik a világért nem mondanák azt, hogy "bocs, nem téged kereslek" vagy "sorry, nincs meg a szikra. Helyette inkább a pasit kezdik el vádolni afféle pszichológiai önvédelmi mechanizmusként: "Biztos csak szexet akar!" "Nem komolyak a szándékai!" akkor is, ha a férfi esetleg már hetek-hónapok óta teper nála.

Az egész csak arra jó, hogy a nő egóját fényezze: egyrészt így bemesélheti magának, hogy ő olyan kívánatos, hogy ő "csak szexre" is kell a férfiaknak, és csak azért tepernek ilyen rég, hogy megfektessék őt. Másrészt ha a férfi ezek után elkezdi bizonygatni, hogy "nem is, a személyiségedért vagyok oda!" az is plusz egótuning a csajnak.



2020. máj. 18. 10:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én korrektnek tartom magam! Nem fogok hülyíteni senkit. Ha valami nem működik,akkor megmondom,hogy nem őt keresem és még csak dugni se fogok vele,hogy "fényezzem" magam!
2020. máj. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes. Én valahányszor őszintén megmondtam, hogy "ne haragudj, nem téged kereslek", mindig jött a hiszti. Talán egy ember volt, aki megköszönte az őszinteségem, a többi egyből rám küldte az összes szitokszót, ami csak eszébe jutott a sértettségéből fakadóan.
2020. máj. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
2. én nem szoktam ilyet (mert igazolásként használják mondván rosszabb vagyok mint akivel majd később befürödnek). Én azon hahotázok amikor olyan lány írja ezt aki nem nagy szám. Pl múltkor volt egy csaj nemigen indultam be rá de érdeklődési körünk kifejezetten egyezett az adatlapja szerint. Azt csináltam amit amúgy a fiúk várnak el a lányoktól”ne ítélj külcsire pici esélyt adj lehet tök szimpatikus emberileg és az se kizárt hogy végül mégis lesz ez meg az....” Na megkaptam (én tőle) hogy nem engem keres plusz még indokolást is hogy tudja a külső csak egy dolog a sok közül de mégis egy előszűrő...... Elsőre azt hittem valami trollkodás hogy ennyire fordítva üljön a WC-n. Persze lehetséges hogy Mr. Hűdesokcsajomvolt és társai ilyenekkel növelik a strigulaszámot és ettől szállnak el
2020. máj. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%

Én csak azt tudom, hogy sok nő nem mer egyértelműen Nem-et mondani, mert tudja hogy a pasiból kijön az idegbeteg állat, - mint már annyiszor történt ilyen.

A kedves rendes pasi örjöngő bikává változik, aki egy perccel korábban esküdözött, hogy lehozná a csillagos eget is a nőnek képtelen elfogadni az elutasítást.

NE kombinálj feleslegesen, legtöbbször sajnos ez áll a háttérben: a félelem.

2020. máj. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"mert tudja hogy a pasiból kijön az idegbeteg állat"

Hát, a csajok SE kombináljanak feleslegesen, mert érdekes módon valahogy mindig megelőlegezik, hogy elutasítás esetén biztosan egy idegbeteg állattá változik a férfi :D

2020. máj. 18. 11:13
 6/8 anonim ***** válasza:

Sajnos tapasztalat. Nem kombináció. Egyébként írták már előttem is:


#2: "Talán egy ember volt, aki megköszönte az őszinteségem, a többi egyből rám küldte az összes szitokszót, ami csak eszébe jutott a sértettségéből fakadóan."

2020. máj. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért a nők sem hülyék... Van pár nő ismerősöm, mutatnak néha üzenetrészleteket: ordít róla, hogy a csávónak feszíti a heréit az ondó, annyira szét van. És lehet, hogy nem csak szexet akar, de a beszélgetésből még számomra is üvölt, hogy kanos és felajzott, mint a qrvaélet, ezért pedig rohadt közönségesen nyilvánul meg néhány helyen. Férfi szemmel is taszító.
2020. máj. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Senki nem köteles megindokolni a döntését, kérdező. Fogadd el, ha nemet mondanak, és ne azzal foglalkozz, hogy milyen indokkal teszik ezt. Ha azért, mert megjöttek a fecskék, akkor azért. Ha azért, mert a karakószörcsöki öregfiúk csapat kikapott Bivalybasznádtól, akkor azért. Annyi nő van, mint égen a csillag.
2020. máj. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!