Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Intelligencia, humor. Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intelligencia, humor. Miért minden nő mindig ezt írja a társkeresési profiljában?

Figyelt kérdés
A férfiakat szídják, hogy lapos, közhelyes a kommunikációjuk. Akkor a nők miért mindig ugyanazt papagájismétlik?
2020. máj. 20. 05:33
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%

Nem olvastál véletlenül utazásról, borozásról és színházról is?😄


Komolyan mondom örülök ha egy nő végre azt írja, hogy szeret kertészkedni vagy futni a szabadban.

2020. máj. 20. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
34%

Hehe, jó ez a kérdés, főleg az első válaszával.

Valóban nagyon eredetiek a nők:D

2020. máj. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Aki humoros,vagy érti a humort, az mindent tud.

Aki pedig nem érti,vagy nem szereti, az mindenre képes.


Régi bölcsesség,de nagyon igaz !

2020. máj. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
33%

A társkeresés egyik fő motivációja éppen az, hogy ami belőlem hiányzik vagy amiből kevés van, azt a másikban akarom megtalálni. A humorosság és az intelligencia a szellemi vitalitás legfontosabb ismérvei, ezért azok is ezt keresik, akik egyáltalán nem humorosak és intelligensek, és azok is, akik valamennyire azok, de úgy érzik, nem eléggé, s a partnerük majd felhúzza őket.


A vicc az egészben persze az, hogy amikor a társkeresős levelezésekben irodalomra, művészetekre terelem a szót, a nők döntő többsége zavarba jön vagy elmenekül, a felsőfokú végzettségűek is. Pl. ha megkérdezem: "Milyen könyveket szeretsz olvasni?" a tipikus válasz "Miért olyan fontos ez?" Ugyanez a helyzet, ha az élet értelmét firtatom. Volt olyan nő is főiskolai végzettséggel, aki az első randi után visszautasított azzal, hogy túl intellektuális vagyok neki. Egyszóval a nők szeretnek olyasmiről álmodozni, ami a gyakorlatban már a komfortérzetüket csökkenti. Legyen intelligens, de ne is hozzon zavarba, amikor eszerint nyilvánul meg. Abszurd, ellentmondásos elvárás.

2020. máj. 20. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
95%

Én pedig olvasó nőként azt tapasztalom, hogy a férfiak többsége nem olvas, max szakkönyveket. Nehéz olyat találni, aki valóban humoros, intelligens. Engem általában mindkét vonás jellemez, ezt mindig megkapom levelező partnerektől is, így érthető, hogy ezzel lehet engem levenni a lábamról. Mivel számomra az a fokmérő, amikor valakivel könnyedén tudunk beszélgetni az élet dolgairól, szinte magától pörög a társalgás. Ritkán akadok össze ilyennel. Itt is, máshol is. Az ilyen férfi kincs. Sajnos, előfordult már hogy nős volt az illető, akivel szárnyalva lehetett beszélgetni. Úgyhogy gondolom, más nőknek is ez a fontos.

És igen, a mai világban a legtöbb embernek (nemtől függetlenül) szegényes a kommunikációja.

2020. máj. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
43%

Travellover, foodlover kimaradt.

A probléma a többséggel itt is az, hogy nem elkészíteni és elfogyasztani szereti, hanem azt várja vidd valami puccos helyre, ahol tehet egy képet instára a kajájáról. Enni mint tudjuk a hülye is tud...

2020. máj. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%

Nem vagyok szupersztár, nem értem, miért gonoszkodsz azzal, aki legalább tudja, mit vár el. Vicces, hogy sok pasi külsőségeken kívül mást nem vár el aztán itt sír, hogy milyenek a nők. Nem a mi hibánk, ha ti nem szűrtök. :-)

Kelleni pedig kellek épp elég embernek, nyugodj meg.

2020. máj. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
44%
A hatos nekem is kell(ene)! ;)
2020. máj. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
13%
Biztos vagyok benne, alig várják, hogy az élet értelmén agyaljatok:D
2020. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
74%
#6: Az #5 voltam, és sajnos nekem az az egyértelmű tapasztalatom több év társkeresés után, hogy amit írsz, az a nőknek nem elég egy kapcsolathoz. A nők egy része valóban olyan, mint Te, hogy szereti az intellektust, de általában ők is meggondolják magukat, amikor arról kell dönteni, akarnak-e párkapcsolatot. Jó néhányszor megesett, hogy hosszú órákat elbeszélgettünk mély témákról az első randin, a nő ki is fejezte, hogy milyen nagyszerű volt elbeszélgetni velem, aztán hazaérve egy héten belül átértékelte a helyzetet és nem akart többet találkozni. Egy dolog a jó érzés, amit egy intellektusra éhes nő átél egy beszélgetésben, és egy másik dolog, hogy akar-e ilyen társat magának.
2020. máj. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!