Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan találjak meg egy csajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találjak meg egy csajt Facebookon Badooról? Bővebben lent! 23/F

Figyelt kérdés
Tegnap este össze illettünk egy lánnyal badoon. Azt írta ki a Badoo hogy Ancsa (ez a neve Badoon) csevegni szeretne. Én ráírtam 1 szia üzenetet. Utána másik üzenetbe akartam neki még mást is írni de azt nem engedte az applikáció "Kérlek várd meg Ancsa válaszát a beszélgetés folytatásához" szöveggel. Tehát csak 1 Sziát tudtam neki ráírni. Ő 5 percen belül látta az én Sziámat de válaszra azóta sem méltatott. Próbáltam volna hívni is Badoon. "Ancsa csak akkor hívható, hogyha először csevegsz vele" szöveggel hívni sem engedi. Nekem nagyon bejön a lány képek és a leírása alapján. Ezért elhatároztam, hogy megpróbálom megkeresni Facebookon. Sajnos nem találtam. 1 városban lakunk a lánnyal tehát ezzel is szűkül a keresési kör. Mindenhogy kerestem Facebookon: "Anna Eger" - "Anikó Eger" - "Annamária Eger" - "Andrea Eger" "Andi Eger" és átnéztem rengeteg találatot de sajnos nem bukkantam rá. Most mitevő legyek? A csaj egyébként a Badoo szerint 21 éves.

2020. máj. 20. 10:13
1 2 3 4
 1/38 A kérdező kommentje:
Most megnéztem és tévedtem. Elnézést!!! "Ancsi" néven van fent. Es legelőször így kerestem: "Ancsi Eger"
2020. máj. 20. 10:19
 2/38 anonim válasza:
67%
Ancsi az lehet Annamária is. Írj neki egy másik profilról Badoon.
2020. máj. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
48%
Próbáld megnézni az ismerőseid ismerőseit akik ott laknak és mondjuk egy korosztályba tartoznak vele
2020. máj. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem akar veled beszélni badoon, akkor miért gondolod, hogy majd facebookon akar? Ne legyél már ennyire gáz. Ha nem érdekled, akkor hagyd a francba, ne égesd magad.
2020. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
58%
Képe még megvan a telefonban? Google-n tudsz kép alapján keresni, az sokszor facebook profilt is kidobja ilyen módon.
2020. máj. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy az Ancsinak köze sincs a valódi nevéhez. Nem biztos, hogy mindenki a valódit akarja kiirni. Talán épp a kutakodások miatt.
2020. máj. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
4-es!!! Ő akart csevegni!!! Nem véletlenül érdekel ennyire!!! Nekem 1 Facebook profilom van és azzal léptem be Badoora. Tehát a másik profilból való írás kilőve. Telefonon a Badoo alkalmazásból hogy tudok Googleban képre keresni?
2020. máj. 20. 10:32
 8/38 anonim ***** válasza:
94%
Nem akarom elrontani a kedved, de az "XY csevegni akar veled" egy rendszerüzenet, legtöbbször nem is valós profilok vannak mögötte.
2020. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
91%
Ugye tudod h egy algoritmus dobja neked ezeket? Ne legyél ennyire sötét, nem ő jelezte h beszélne veled.
2020. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ne zaklasd FB-n. Azért van a társkereső. Legközelebb majd nem csak egy sziát írsz, hanem rendesen leírod a mondandódat. A sima sziára meg ne csodálkozz, hogy nem méltat. Egy társkeresőn naponta kitudja mennyi ilyet kapnak. Én is utálom, hogy képtelenek egy üzenetben leírni mit akarnak, pedig nem is találkozom ilyennel mindennap.
2020. máj. 20. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!