Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a nőknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a nőknek senki sem elég jó a netes társkeresésnél? Szinte kényszeresen keresik a legapróbb hibákat is az adott férfival kapcsolatban, hogy végre lerázhassák és kezdhessék hülyíteni a következő "áldozatukat".

Figyelt kérdés
2020. máj. 20. 18:53
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
De vannak olyanok, akik elég jók. :)
2020. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Egy nőgyűlölő kérdés gyk-n?!

Mik nem vannak...

2020. máj. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szia! Ez nem nőgyűlölő kérdés. Szimplán csak kíváncsi vagyok a véleményekre.
2020. máj. 20. 18:59
 4/10 anonim ***** válasza:
74%
Általánosító kérdés. De nőként én is hamar kiszúrom a selejtet. Lejön az rövid beszélgetés alatt.
2020. máj. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Jó lenne most már konszenzusra jutni hogy mit csinálnak azok a csúnya nők.

1. meg se nézik az üzeneteket

2. csak megnézik de nem válaszolnak

3. csak a jó pasiknak válaszolnak

4. a kevésbé jó pasiknak is válszolnak csak lerázzák őket

5. annak válaszolnak aki szimpatikus nekik és ismerkedés közben kiderül hogy lesz-e több


A helyes választ beküldők között kisorsolunk egy NapiIncel különkiadást!

2020. máj. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

Valahogy mégis ott ismertem meg a párom. Igen, voltak elvárásaim, de valahogy pont arra vonatkoztak, amiért ezen az oldalon kapásból lehazugoznak. A párom eleinte külsőre semleges volt számomra, nincs saját lakása, nincs kocsija, átlagos életet él, de korrektebb, hűségesebb, figyelmesebb, mint az összes férfi együtt, akivel valaha megpróbáltam és a társkeresős nyolcelemi-szökevényekhez képest felüdülés vele társalogni, tervezni és mellette építeni az életem.


De ti erre úgysem figyeltek, ezt úgysem fejlesztitek, mert én hazudok ugye vagy rohadt ronda és igénytelen nő vagyok, ugye.


Hát akkor csak toljátok neki azt a bmw-t, amit itt annyira emlegettek, basszátok meg :)

2020. máj. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
14%
Mert a kínálat szinte végtelen.
2020. máj. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
ez így van, mindig van jobb kandúr, hatalmas a kínálat és úgyis fog nekik írni majd egy jobb ürge.
2020. máj. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Én viszonylag jó pasi vagyok (modellkedtem is, ha ez elég jó mérce csak így gyorsan és röviden), de én is csak saját magamhoz képest valamivel kevésbé vonzó nőket tudok megszerezni netes ismerkedéssel. Tudom itt csak szerénynek szabad lenni, különben lepontoznak, de egyébként viszonylag intelligens is vagyok, normális, monogám kapcsolatot keresek. Az életem alapvetően rendben van.


Azt látom iszonyú tökéletesnek kell lenni és szinte hibák nélkül lenyomni a folyamatot, mert a nőknél elképesztő dolgokon meg lehet csúszni ismerkedéskor. Túl unalmas vagy, aztán ha azon változtatsz akkor túl bunkó vagy, aztán túl laza vagy, aztán túl erőltetett vagy, stb-stb. Ne beszélj túl sokat, de túl keveset se. Különben kukáznak a csajok. "Nem mindegy, úgy is van még 10 másik match?!" -gondolják ők.

2020. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
46%

Neten ne is próbálj ismerkedni mert túlzott érdeklődéstől nagyon el vannak szállva maguktól a nők, jellemzően a semmire. Ne akarj sorba állni, és a figyelmükért koldulni. Én már azon is csodálkozom, ha tudnak egyáltalán helyesen írni.

Jellemzően nem értenek semmihez, és nem is érdekli őket semmilyen értelmes dolog, főleg a magamfajta nem, aki nem a focista vagy celeb életmódot választotta.

Sok mindent elárul a nők átlag értelmi szintjéről, hogy milyen férfiakért rajonganak. Nem véletlenül az idióta focisták és celebek vannak az első helyen.

Az olyan férfiakra, akik a világért tesznek, rá sem néznek. Én magam fejlesztő vagyok, bankoknak fejlesztettem évekig, irreális elvárásoknak eleget téve nap mint nap.

Régebben írónak készültem, évekig sportoltam. 2 méter magas vagyok, állítólag sármos. Mégis, örökké magányos leszek. Amikor harcművészettel foglalkoztam évekig, akkor is

azt láttam, hogy a tartalmilag nulla, konditeremben a látszatra edző férfiakat tartják többre a nők.(az ugye a "fullos") Jó ideje végképp nincs kedvem ismerkedni, a társ keresésére

fordított idő és energia egyszerűen túl sok, sem kedvem, sem időm nincs tűt keresni a szénakazalban. Szenvedni és bizonygatni, hogy én is érek valamit.. minek?

Nekem már nőundorom lett, és már nem is akarok magam mellé senkit. Szomorú dolog, mert a családomban csodálatos nők voltak, engem nők neveltek. Érzékeny vagyok, tengernyi szeretettel, és elkeserítő számomra, hogy egyedül kell megdögleni.

Egyre kevesebb esélyem van a családra, még nem tudom, hogy fogok tudni megbirkózni a ténnyel, hogy magamra maradtam. Örülök az egészségnek, és hogy a munkám legalább jól megy. Annak, aki teljesen egyedül van, nem szabad hibáznia.

2020. dec. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!