Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatra vagy alkalmi légyottra könnyebb találni partnert manapság?

Figyelt kérdés

2020. máj. 20. 20:45
A kérdező szavazást indított:
Komoly
Alkalmi
Egyik se
53 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Alkalmi légyott csak a TOP alfák kiváltsága.
2020. máj. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Én nőként alkalmira kb azonnal találnék jelentkezőt. Egyszerűen azért mert jó a genetikám és a többségnek egy körre mindenképp vihető lennék.

De engem az alkalmi dugás soha nem izgatott.

Szerintem általánosan véve is könnyebb alkalmira mert ott sokkal kevesebb kritériumnak kell megfelelni. Legalábbis nőként így tapasztalom.

A férfi oldalt nem ismerem.

2020. máj. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Amig nem adod meg, hogy milyen nemü milyen nemüt keres, a kérdésed tök értelmetlen!!
2020. máj. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%
Alkalmira bármikor lehet találni, de komoly kapcsolatra kb lehetetlen. Legalábbis olyan kapcsolatra ami meg is felelne az igényeimnek. Idős vagyok már az olyan kapcsolatokhoz ahol nem lehet őszinte teljesen.
2020. máj. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ez valóban lemaradt, férfi keres nőt
2020. máj. 20. 22:06
 6/7 mikeXxX ***** válasza:
Alkalmira bármikor találnék denem azt keresek 🤨! 40f
2020. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyiket se könnyű, de nyilván alkalmit könnyebb lezárni. Egy komoly kapcsolatba energiát is kell belerakni ...
2020. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!