Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ritka az, hogy egy helyes arcú, szépnek mondott huszonéves lánynak nem a jóképű férfiak jönnek be, hanem inkább a hétköznapi, átlagos külsejűek, akik nem csúnyák, de nem is igazán jóképűek?

Figyelt kérdés
2020. máj. 21. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom, biztosan van ilyen is, a kérdés az, hogy ha egy átlagos pasinak nem jó az átlagos lány, hanem szépet akar, akkor miért vár el olyat amit ő nem tud nyújtani?
2020. máj. 21. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert hallottam már olyat, hogy egy szép lány azt mondta, hogy neki nem jönnek be a tipikus jóképűek.
2020. máj. 21. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Bejönni te fogsz neki, nem a képed.
2020. máj. 21. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%

"egy szép lány azt mondta"


Az ugye megvan, hogy a nők jellemzően pontosan az ellenkezőjét állítják annak, mint amit valójában tesznek.

2020. máj. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Kinek mi számít jóképűnek?

Szerintem a barátom kifejezetten jóképű, de másoktól hallottam már olyat, hogy nagyon beesett arca van, lófejű.

2020. máj. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se jön be a szépfiú és a túl jó pasi. Elvileg én szép és csíjos vagyok. Párom átlagos.

N27

2020. máj. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jönnek be ezek a klasszikus jó pasik. Aki most naaaaagyon bejön pasi is olyan, hogy szerintem a nők nagy százalékának nem kellene. :D
2020. máj. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem tartom ritkának, de a szépség is relatív. Én is jártam már úgy mint az egyik előttem hozzászóló, hogy más szerint csúnya volt akivel együtt voltam és szerettem. Nekem nagyon tetszett, még akkor is ha nem volt tradicionálisan jóképű.
2020. máj. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Ramos ökle ***** válasza:
100%

Ízlés dolga is, h ki a jóképű. Persze tudományosan magyarázgatják, de azért az nem minden esetre működik.

Amúgy az a jellemző, h mindenki a szépet szereti, de nem mindenki azzal akar vagy azzal tud összejönni. Ennek több oka is van.

Rengeteg szép lány átlagos vagy azalatti sráccal van, de ettől még nekik is az tetszik, ami szép.

2020. máj. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az ugye megvan, hogy mindenkinek más a jóképű? Lehet, hogy akit te hihetetlen jóképűnek tartasz, az számára átlagos, és vica versa
2020. máj. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!