Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Velem miért nem ismerkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem miért nem ismerkedik senki se a tinderen meg sehol máshol sem??

Figyelt kérdés
egyszerűen senki nem lájkol, meg nem akarnak ismerkedni. pedig nem vagyok ronda, csak nem férfias. ez ennyire baj? ez rosszabb mintha ronda lennék, de férfias??

2020. máj. 23. 18:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Franc tudja bástya, kép és profil leírás nélkül nehéz ezt megmondani. Az biztos hogy nem mozgatsz meg a csajokban semmit.
2020. máj. 23. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mit írsz ki?
2020. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
semmit. de rakok ki képet. úgy vagyok vele hogy a részleteket majd privatban.
2020. máj. 23. 18:40
 4/8 anonim ***** válasza:

Tinderen most nagy pangás van valszeg a vírus és vizsgaidőszak miatt.


Leírást viszont adj meg mert anélkül meg nehezebb

2020. máj. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szabad a kijárás, senki sem lóg a neten.
2020. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Aki nem oszt magáról semmilyen - legalább alap - információt, mint pl. érdeklődési kör, az mit vár? Valamivel fel kéne hívni magadra a figyelmet. A külsőd ezek szerint nem elegendő.
2020. máj. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkednek, haver, csak nem veled.🙂
2020. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leírás nélküli, illetve csak emojis csajokra én se írok rá, ha nincs benne annyi, hogy odaböfögjön valamit akkor nem igazán érdekel.
2020. máj. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!