Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lanyok, az lehet a probelma,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok, az lehet a probelma, hogy a kulsom nem passzol a belsomhoz?

Figyelt kérdés
Mar evek ota keresem a megfelelo partnert, de valahogy nem akar osszejonni. Egyre inkabb az az erzesem, hogy emogott az all, hogy a kulsom es a belsom ket kulonbozo emberre vall, nincsenek osszhangban. Nagyon szeretem a divatot es annak megfeleloen is oltozkodom, mellette kondizni is jarok, ami meg is latszik. Elsore egy páva izomagy benyomasat kelthetem a nokben, holott egy visszahuzodo, kiegyensulyozott, ertelmes sracnak tartom magam. A kulsom miatt a plazacica tipusu lanyok azok, akik elsosorban erdeklodest mutatnak irantam, viszont amikor jobban megismernek, latjak, hogy nem vagyok az az igazi rosszfiu, akire szamitottak. A belsoleg hozzam illo lanyok meg a kulsom miatt gondoljak ugy, hogy biztos csak egy jatszadozo rosszfiu vagyok. Ez egy ordogi kor, ami miatt a ket szek kozul a foldre esek allandoan. Milyen tanacsotok van, ha az oltozkodesemen egyaltalan nem szeretnek valtoztatni? F24.
2020. máj. 25. 22:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Simán elképzelhetőnek tartom hogy ez gond. Hogy mit tehetsz az nehéz kérdés. Addig kell értelmes lányoknál próbálkozni amíg egyszer bejön. Az segíthet ha nem egyből randit és párkapcsolatot kezdeményezel hanem kicsit beszélgetsz a kiszemelt lánnyal. Egyrészt van ideje kicsit megismerni és kialakitani egy képet rólad másrészt az értelmesebb lányok szeretik ha nem csak a kinézetük érdekli a pasit hanem ennél többet akar tudni mielőtt randira hívja az illető.
2020. máj. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Simán lehet. Ha ilyen eltérés van, az tud röhejes lenni
2020. máj. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Habár tudom nem szívesen küldenek csakúgy képet az emberek itt, én kíváncsi lennék rád, megírnám, hogy nekem mi jön le így csupán külső alapján rólad, mert úgy én sem ismerlek.
2020. máj. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A külsődön érdemes lehet változtatni h ne a cicafiu hatást keltsd.
2020. máj. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Inkább azt mondanám, hogy a belsőd nem jön be a nőknek. Nemcsak a plázacicák, hanem minden nő a rosszfiúkra, a nagypofájú bunkókra bukik.
2020. máj. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én arra lennék kiváncsi,hogy neked milyen lányok/nők jönnek be?
2020. máj. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!