Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők miért undorodnak annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők miért undorodnak annyira a 26-30 éves, szűz férfiaktól? Miért rázzák le őket olyan gyorsan az online társkeresőkön? Az nem érdekli a nőket, hogy milyen rosszul eshet ez ezeknek a srácoknak?

Figyelt kérdés
2020. máj. 27. 21:07
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
64%

Az nem érdekel hogy rosszul esik valakinek ha elutasítom, nem fogok ismerkedni csak azért egy pasival hogy ne bántsam meg.

Ha egy férfi 26-30 évesen még szűz ott van valami baj..

2020. máj. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
70%

En nokent eleg keson vesztettem el a szuzessegem, nem kotottem idegenek orrara csak akivel nar komolyan alakult valami. O meglepődött, de többször előfordult hogy mihelyst kiderült hogy nem volt előtte 1-2 évig kapcsolatom eltuntek a sracok vagy rakerdeztek direktbe hogy mi baj lehet velem... Szoval hidd el nőként is ciki szuznek lennyi ennyi idősen.

En pont ezert megertem ha valaki ferfikent is itt tart, ismerkedtem nar harmincas szuz ferfival. Mostmar nem tennem. Megtapasztaltam milyen a jo szex es igenis szamit a tapasztalat, nem adnam fel ezt mostmár egy kezdőert. Lesz olyan akinek ez nem problema mint ahogy nekem sem jelentett gondot ez korabban

2020. máj. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom azért, mert ott valami defekt lehet az emberrel ha addig nem sikerült a dolog
2020. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
38%

10-es és te mit tanácsolsz.


Egyébként nem csak 26 fölött néznek le ha szűz vagy, kB 20 felett már mindegyik. Vannak olyan férfiak akiknek nem jött össze az a lány/lányok akiket akartak volna, ilyen olyan okból. Ők fekudjenek le csak úgy valakivel? Nem mindenki annyira ösztönlény, vannak férfiakból is szerelmes típusok akik évekig reménytelenül tudnak lenni valakibe, elég 2-3 ilyen és már hopp ott találja magát hogy 20 felett szűz....de ez a nőket úgy se hatja meg. Legjobb nem beszélsz róla és próbálsz úgy viselkedni hogy ne is tűnjön fel neki.

2020. máj. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
77%

"Egy nő lehet idősebben szűz, ez a férfiakat nem zavarja. De egy férfi nem lehet idősebben szűz, mert a nők totál lenézik."


Én sokkal fiatalabb vagyok a kérdésben említett korosztálynál, de így is voltam már kiröhögve és megszégyenítve nők és férfiak által is azért, mert elárultam, hogy szűz vagyok (nő vagyok amúgy).

Annak a válaszolónak a véleményét osztom, aki azt írta, hogy mégis hogy kerül elő ez a téma az ismerkedés elején. Nem azt mondom, hogy titkolja el és szégyellje magát, aki már kijárta a gimit és még nem szexelt, de azért szerintem ez sokadlagos relevanciájú téma az ismerkedés során (hacsak nem kifejezetten szexkapcsolatot keresel). Személy szerint ha valaki szimpatikus lenne, akkor nagy ívben sz#rnék rá, hogy hányszor szexelt előttem, eszembe sem jutna megkérdezni. Azt viszont szó nélkül lekoptatnám, akinek annyi a teljes identitása, hogy ő A Szűz, ezen görcsöl, emiatt van kisebbségi komplexusa és élete egyetlen célja, hogy elveszítse. Saját tapasztalatom ugyan nincs, de más nők elmondása alapján azok a férfiak sem feltétlenül főnyeremények az ágyban, akiknek több partnerük is volt korábban, szóval előre senkinél nem lehet tudni, hogy mire számíthatsz.

2020. máj. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
62%
Mindenkinek szuverén joga, kivel jön össze, vagy egyáltalán kit tart érdemesnek arra, hogy összejöjjön vele. Nem társkeresőzök, így az ottani viszonylatokat nem ismerem. A nők nem szeretetszolgálati nagykövetek, meg ingyen pszichológusok, hogy összeálljanak valakivel, csak mert az a szegény még szűz. Hozzáteszem, aki 30 éves korára nem tud épkézláb kapcsolatot, de legalább valami szexkalandot felmutatni, azzal igenis nem stimmel valami.
2020. máj. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
61%

Engem alapvetően nem az zavar,ha egy ennyi idős férfi szűz,sokkal inkább az,ha nem volt meg kapcsolata. Első kapcsolatban az ember rengeteg hibát követ el,és ennyi idősen lassan az élet önálló megkezdése és családalapítás előtt nekem már nem lenne energiam,hogy valakivel le fussak egy olyan kort,aminek úgyis szakítás lesz a vége,mert párkapcsolati tapasztalat nélkül kb teljesen lehetetlen egy kapcsolatot fenntartani. Ezért van az,hogy akik sokan hozzamennek a 15-16 éves korukban megismert párunkhoz,pár éven belül szakítanak,mert nem tudjak,hogy hogyan kell jól fenntartani egy kapcsolatot.

Nekem is voltak kapcsolataim,rövidek,hosszabbak,de már szeretném megtalálni azt(remelem,most éppen ebben a kapcsolatban vagyok),akivel lehet közös jövőt és családot tervezni.

21N

2020. máj. 27. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
74%

"Egy nő lehet idősebben szűz, ez a férfiakat nem zavarja. De egy férfi nem lehet idősebben szűz, mert a nők totál lenézik. Ez a nagy baj!"


Igen, a nők lehetnek. A társkereső oldalakon annyira brutálisan nagy a verseny van minden egyes nőért, hogy ők tényleg bármilyenek lehetnek, férfiak százai, ezrei fognak így is - úgy is rájuk írni.


Ezzel szemben a nők szinte korlátlanul válogathatnak a férfiak közül, tehát ha nem vagy ideális jelölt, élből el fognak utasítani, mert ott van melletted n+1 számú versenytárs, a nőknek nincs semmi okuk kompromisszumot kötni.

2020. máj. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem a szüzességükkel van bajom, hanem a komplexusaikkal és a balfszkodásukkal.


Én nem fogok senkit jól dugni tanítani vagy együtt élni, kapcsolatban viselkedni. És nem fogom kenegetni senkinek az egóját azzal, hogy aláfekszek, aztán nézem, ahogy rajtam felbátorodva olyan dolgokat enged meg magának, amiért pofon jár.

2020. máj. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%
Nem csodálkozom a válaszokon, szedj fel pár riibancqqt kérdező, lehetőleg eggyel legyél pár hónapot, aztán majd férfinak néznek, az hogy ezzel kihasznalod őket az ilyen "normális" lányoknak mindegy, de legalább lesz tapasztalatod... Nem fogják fel, hogy egy férfinak ugyanolyan, sőt nehezebb is párt találni, dugni, alkudni lehetne de párt... Mindegy vagy azt csinálod amit mondok, vagy hazudsz. Egyébként haver 19 évesen vesztette el ha jól tudom, nem benazott és az első kapcsolata is egy éve tart, persze ő se azzal kezdte hogy első, 20 fölött meg egyenesen öngyilkosság.
2020. máj. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!