Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett ilyen felszínes a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett ilyen felszínes a világ, hogy ha az embernek már nincs Facebookja, akkor hátrányból indul a társkeresésben, meg egyesek odáig mennek, hogy biztos sorozatgyilkos vagy ilyesmi?

Figyelt kérdés

Egyetem alatt muszáj volt, de üres profil volt egy eldobható email címmel, folyamatosan kaptam is az ívet miatta, hogy miért nem töltök fel legalább egy profilképet meg miért nem lájkolom ezt meg azt, hogy az illető nyerjen valami hülyeségben, vagy osszam meg, hogy hamarabb el tudja adni a lakást. Az ostoba körlevelekről már nem is beszélve.


Ettől függetlenül teljesen normális életet élek, nem vagyok haladásellenes sem, okostelefonom van és elérhető vagyok több azonnali üzenetküldő alkalmazásban is, de a Facebooknak nem látom semmi értelmét. Az meg egyenesen taszít, amire a legtöbben használják, hogy agyatlan zombiként görgetik a falat és ugyanazokat a vicces képeket, videókat meg idézeteket osztogatják meg lájkolják.



2020. máj. 30. 05:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Én sem szeretem a Facebook-ot és nekem sincs Facebook oldalam. Kirakat, amin a legtöbb ember úgy állítja be, mintha minden rendben volna az életében. Akármilyen hazugságot elbír. Egy börtönviselt sorozatgyilkos is beállíthatja magát szerény dolgozó embernek. Ha valaki egy kicsit is gondolkodik, Facebook oldal (vagy annak hiánya) alapján embereket semmilyen formában nem tanácsos megítélni. Az a társjelölt, aki ez alapján ítélkezik, nem lát tovább az orránál, nem is érdemes foglalkozni vele.


A dolog gyökere abban van, hogy manapság az emberek gyanakvóak, a félelem irányítja a döntéseiket sajnos. Mindenki védekező alapállásból indul, hogy jajj, csak ne legyen bajom semmiből, s a legkisebb gyanú esetén is inkább elmenekül, továbblép. A társkeresésben is rendkívül gyakori ez az attitűd. Míg régebben, az Internet megjelenése előtt egy nőnek nem volt korlátlan lehetősége az ismerkedésre, s ezért alaposan meg kellett gondolnia, hogy egy férfi közeledését elutasítja-e, addig mostanság minden nő mondhatja magának, hogy minek kockáztassak, amikor ezrével vannak társkereső férfiak a neten. Az Internet a szabad, kompromisszumok nélküli válogatás lehetőségének illúzióját nyújtja.

2020. máj. 30. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
19%

Az, hogy neked h..lyeség segíteni másnak egy like-kal, amibe nem törik le a kezed, egy nyereményjátékban, az rólad nyújt egy bizonyítványt. Neki fontos, tehát ha fontos számodra az illető akkor segíts! Ha te kérsz valamiben segítséget, akkor bezzeg te elvárod, hogy segítsenek, ugye? Ennek fordítva is működnie kell.

A lakáseladásnál is tud segíteni a megosztás, saját tapasztalatból mondom.


A Facebook nagyon hasznos, ha megfelelően használja az ember!

2020. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%

Mi akadályoz meg abban hogy Facebook profilt csinálj ?

És máris nem vagy hátrányban.


Különben nekem sincs de azért mert problémát szül ha valaki ismerősnek jelöl én meg megnyomom hogy nem akarom ismerni. Biztos le lehet a hozzászólását tiltani de annyira nem mozgat meg.

2020. máj. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Sose fogom megérteni, hogy egyesek mit szenvednek ezzel a tetves Facebookkal.

Komolyan, mint a gyerekek, mikor fél óráig kell kérlelni, hogy rakja már el azt az 5 darab játékot és a végén már ott vagyunk, hogy 20* megcsinálhatta volna.:D

2020. máj. 30. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%
Nalam nem indul hatranyban egyaltalan, nem erdekel, van-e neki, en a Twittert hasznalom eleve a leggyakrabban, az meg kb senkinek nincs, akit eloben ismerek. De az mar egy negativum, ha valakiben ilyen ellenseges erzelmek tudnak megszuletni egy szimpla social media felulet miatt, meg ilyen baromsagokon vergodik, hogy emberek vicces kepeken nevetnek.
2020. máj. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
1X kellet volna Fosbúkomnak lennie. Vettem egy feltöltős mobilt, csináltam egy e-mailt, majd regisztráció. Na utána kért képet. Feltöltöttem apám fiatalkori képét. 1 órán belül letiltott. Kért igazolványokat, na erre feltöltöttem nekik egy képet, amin egy fickó a farkát veri.
2020. máj. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Kamu tinta.

Én, és velem hasonló korú ismeroseim is évente ha egy fotót feltoltunk, gyakorlatilag nem hasznaljuk, senkit nem érdekel

2020. máj. 30. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%

Én nem szívesen ismerkednek valakivel, akinek nincs faceboookja. Azt hinném, h valamit el akar titkolni és valójában valami kamuember.

Sőt igazából az olyan face profil a legjobb, ami már tobb éves. Így könnyebb szűrni a kamusokat.

2020. máj. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
49%

8.-nak Sem nekem, sem az ismerőseim jelentős részének nincs.

Sokunknak a munka miatt tilos, mások nem igénylik, mert nem 12 éves gyerekek.


Vagy manapság ez kell a nőknek, hogy legyen lakás, kocsi, kockás has, meg Fosbúk profil, több éves?

2020. máj. 30. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Ez is egy jó szűrő számodra, tarts ki az elveid mellett.

Aki ezen nem rugózik, v. nincs fent, az már pozitív.

Én sem vagyok fent. Eszem ágában sincs ezen változtatni.

Hosszú lenne a lista, hogy miért nem.

N.

2020. máj. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!