Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire vagytok előítèletesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire vagytok előítèletesek az olyan emberrel,akinek több párkapcsolati próbálkozása volt?

Figyelt kérdés
A szüleim kissè haragosan nèznek rám,mert több párkapcsolati próbálkozásom volt,de a kisvárosban ,ahol èlek ott is beszèlnek rólam.15 èves korom óta van párkacsolatom kisebb kihagyással,amik általában 1-3 èvig tartottak.Mindig rájöttem rövid idő után,hogy nem az adott fèrfi való hozzám vagy csak kihasználni akar,esetleg kderült mègsem engem szeret,vagy nem volt köztünk semmi.Kètszer volt èlettársam.Egyikkel egy èvig,másikkal 8 èvig èltem együtt.Mindkettőtől van egy gyermek.Mostani párommal 14 hónapja vagyok együtt,ès törekszem,hogy együtt maradjunk.Úgy èrzem a fiatalkori baklövèsemből tanultam.
2020. máj. 31. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, erről szól az élet. Az viszont furcsa, hogy azt írod, hogy törekszel, hogy együtt maradjatok, mert ha ez a megalkuvást jelenti, az nem jó.
2020. máj. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ugyanez igaz az emberek 98%-ára, semmi különös nincs benne. Az emberek nagy része nem az első, általános sulis kis barátjával vagy barátnőjével éli le az életét.
2020. máj. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Te miről beszélsz??

Unokatesómnak évente legalább 3 kapcsolata van, mind ilyen két héttől fél évig terjedők... 🙄

2020. máj. 31. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Lehet nálam ez azèrt feltűnő,mert van gyerek is.
2020. máj. 31. 13:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
pontosan, tul korai volt. es a 8 éves kapcsolatodban mi történt h szétmentetek?
2020. jún. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez szerintem még mindig a te dolgod, nem a szüleidé, vagy másoké. Miért néznek rád haragosan? Azért, mert éled az életedet? Az ember élete arról szól, hogy összejön valakivel, szakít valakivel, összejön másvalakivel, megint szétmennek (szerencsés esetben nem).


És akkor mivan, ha beszélnek rólad? Azért beszélnek rólad, mert unalmas az életük, nincs más dolguk, és ezzel próbálják feldobni a napjaikat.


Attól még, mert gyereked van, jogod van ahhoz, hogy szakíts azzal, akit már nem szeretsz, és találj egy olyan embert, akit igen. Hány ember van ezzel így? Ez a mai világban már nem egy meglepő dolog.


Szerintem ne foglalkozz ilyen téren senkinek se a véleményével, nézzenek rád úgy, ahogy akarnak, beszéljenek rólad, ha akarnak, az úgy is őket minősíti, nem téged, te tudod mi az igazság, mi a jó neked, másnak meg nem kell megmagyaráznod.


Ez a véleményem. :)

2020. jún. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Èn nem tudtam tolerálni,hogy èvekig nem nagyon akar èrintkezni a párom,ha mègis azt mondta ,úgy kell velem ne legyen jó nekem,mert akkor ritkán akarom.
2020. jún. 17. 15:11
 8/8 A kérdező kommentje:
Èn sem vagyok kőteles olyannal együtt lenni,akiről tudom,hogy nem szeret.
2020. jún. 17. 16:18

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!