Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mièrt nem beszélget - érdeklôd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt nem beszélget - érdeklôdik egy férfi sem?

Figyelt kérdés
23 éves lány vagyok, nem vagyok szèp de mindig mindenkivel direkt kedves vagyok de még egy csúnya pasi se ír/beszél velem se munkahelyen se a suliban. Màsoknak mindig írogatnak mèg a ronda lànyoknak is!

2020. máj. 31. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom.
2020. máj. 31. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem vagy szép, se jó társaság.


Utóbbi is csak barátságra lenne elég, de kezdjük ennek kifejtésével...

Mit jelent, hogy kedves vagy? Mert oké, hogy mosolyogsz meg cukin válaszolsz, de kezdeményezed is a beszélgetést, kérdezel is, elmélyül az ismertség? Többet tudsz meg te róluk, mint ők rólad? Miben tudnál fejlődni, hogy komolyabb ismertségeket alakíts ki?

2020. máj. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
TE, miért nem lépsz feléjük?
2020. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%

"Nem vagy szép, se jó társaság."


Én ilyen vagyok, csak férfi változatban.

2020. máj. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehetséges, hogy süt rólad a negativitás, illetve az a görcsösség, hogy veled mindenáron beszélgessen valaki?
2020. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Szoktam közeledni, ha kérdezek valamit vàlaszolnak és itt megàll a beszélgetés.
2020. máj. 31. 14:08
 7/16 anonim válasza:
100%
Milyen az a nem szép?
2020. máj. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
72%
Duci csaj vagy?
2020. máj. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tinder
2020. máj. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Akkor nem vagy érdekes számukra.

Ennek az oka nem a külsőd elsősorban. Introvertáltaknál nagy probléma, hogy nem tudnak érdekesek lenni az emberek számára, hiszen sosem gyakorolták, sosem tanulták. Te is ilyen lehetsz. Meg kell tanulni, és be kell gyakorolni. Önsegítő, önismereti, kommunikációs könyveket javaslom. Tükör a jóbarátod 🙂

2020. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!