Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az mennyire számít normálisnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mennyire számít normálisnak, ha már eleve úgy randizok a srácokkal, hogy tudom, hogy valószínűleg úgy sem fog sokáig tartani?

Figyelt kérdés

Egyik barátom mindig úgy ismerkedik a lányokkal, hogy keresi élete szerelmét, de nálam őszintén szólva, már egy fél éves, veszekedésmentes kapcsolat is sikernek számítana...:D Valahogy mindig nagyon mellé fogok.

Szeretném, ha valakivel kialakulna valami tartósabb, és akivel most ismerkedem, vele még talán lehet is valami, de már annyit csalódtam, és nagyon csúnyán ráadásul, hogy egyszerűen már nem bírom tovább.


Nálam viszont ez elég különös módon jelent meg. Az utóbbi hónapokban kezdtem észrevenni, hogy már nem úgy állok az ismerkedéshez, mint korábban.

Most is tudok lelkes lenni, de már jellemez egy alapvető racionalitás, gyanakvás, távolságtartás, amit ugyan nem mutatok ki, maximum abban jelenik meg, hogy régen mindig ugrottam, ha írt a másik, meg ha találkozni akart, egyből pattantam, mert izgatott voltam teljesen.

De most már úgy vagyok vele, hogy ha pl. nagyon sokára válaszol egy srác/olyat ír, ami nem tetszik, akkor utána nem írok neki jó darabig, mert elmegy teljesen a kedvem, egyből az van a fejembe, hogy megint a régi lemez, hát jól van akkor, nem kötelező itt semmi sem.

Vagy ha bármi olyan van, amit gyanúsnak érzek, már képtelen vagyok bárkiről is a jót feltételezni. Vádaskodni nem szoktam, ebben az esetben is a távolságtartás jön elő, hogy jó, majd ha bizonyít, akkor talán lehet még valami.


Nem ismerkedem egyébként soha görcsösen, de azért igyekszem mindig észrevenni a lehetőségeket, csak hát már ott van bennem ez, hogy ha jól alakulna valakivel, az már csak kellemes meglepetés lehet, mert a legrosszabbra számítok.


Mi lehet ez az egész?


24N


2020. máj. 31. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ne számíts a legrosszabbra, de az írásod elején engem teljesen egy egészséges önbizalomról, és megfelelő értékrendről győzöl meg. Miért is barátkoznál idiótákkal, vagy olyanokkal, akik nem foglalkoznak veled, vagy nem úgy ahogy Te igényelnéd?

Szerintem minden tök rendben van nálad.

2020. máj. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez mind blabla.


Aztán amikor jön egy jóvágású rendes tüneményes férfi, ezaz egész mind mind feledésbe merül.

2020. máj. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kezdesz kiégni ebben. Tarts szünetet.


El bírod képzelni, hogy most fél évig egyáltalán ne ismerkedj? Ne Tinderezz, ne társkeresőzz, ne járj olyan helyekre, ahová szándékosan ismerkedni járnak az emberek? (Ha nem tudod ezt elképzelni, az egy jel, hogy valami baj van.)


Szóval tarts egy kis szünetet. Fél év múlva újult erővel/életkedvvel/lelkesedéssel tudsz majd belevágni a dologba, mert pihentél, mással foglalkoztál időközben.

2020. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!