Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire igaz ez? Szép nővel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire igaz ez? Szép nővel átlagos kinézetű férfinak nem érdemes kezdeni, mert nagyobb eséllyel hagy el.

Figyelt kérdés

Mint egy átlagos nő.


Gondolom érthető a kérdésem.



2020. jún. 3. 21:43
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%
Hulyeseg.
2020. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
73%

Az biztos, hogy egy szép nőnek több ostromlója van, így aztán nagyobb az esély, hogy lesz közte olyan, akikért érdemes váltania. És akkor fog is.


Ettől függetlenül ne legyenek illúzióid: bármely nő, bármikor lecserélheti pasiját egy csettintésre.

2020. jún. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Hülyeség.
2020. jún. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
19%
Mással sem. Vagyis de, de szerelmes sose legyél, onnantól védtelen vagy, kiszolgáltatott, mivel a másiknak nem kellesz, de neked ő igen. Ez fordított nemekkel is igaz. Nem szabad szerelmesnek lenni, mert veszélyes.
2020. jún. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
A kettes mindent leírt.
2020. jún. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
47%

Egy ideig igen.


Aztán ha családalapítást szeretne keres egy jó egzisztenciával rendelkező férfit aki kevésbé jóképű de mindent megkap tőle és nyugodtan nevelheti az ívadékait

2020. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
Csak többet válogat, mert megteheti. De ha elköteleződik, ugyanúgy ragaszkodhat, mint bárki. Én legalábbis arra használtam az ilyen előnyeimet, hogy a számomra legmegfelelőbb emberrel legyen kapcsolatom úgy, hogy közben ő is rohadt szerencsésnek érezze magát, amiben utána szarok mindenki másra, mert boldog vagyok.
2020. jún. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
7%

#7


Ez szép, de egy nagyobb vita esetén sajnos ez a "szebbik fél" (bármilyen nemi felállás esetén) bizony be is veti az "én jobb vagyok nálad" kártyát, továbbá olykor-olykor érezteti is. Ami nem kellemes dolog, kivéve ha az illető szeret alárendelt lenni.

2020. jún. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%

Attól lennék jobb, mert szebb vagyok? Az igen. :D


A saját ligámban választok összességében. És azt sem vágtam soha a párom képébe veszekedés esetén, hogy nálam lakik. Pedig előbb jutna eszembe, mint a külsőmre verni.

2020. jún. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%

9.


Nem rád gondoltam, hanem csak úgy általánosságában, hogy létező jelenség. De szinte bármivel lehet ilyet csinálni, ezért nem szabad rosszabbnak lenni másoknál, mert akkor bánthatnak és még védekezni sem lehet ellene. Kerülni kell mindenkit aki "erősebb" ilyen téren, mint a protagonista.


A lakás is gond, nem jó másnál lakni, pontosan ezért, örök ütőkártya a másik kezében, amit persze akkor használ fel általában amikor vesztésre áll egy vitában, vagy ilyesmi. Jó minden támadási felületet minimalizálni, lépéselőnyben kell lenni másokkal szemben, ami nem könnyű dolog, és néha rögtönözni is kell, de jobb talonban tartani pár trükköt minden eshetőségre. Előny, ha az ember jó a kombinálásban és "gyors" a logikája.

2020. jún. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!