Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Van egy férfi a munkahelyemen (nem közvetlen kolléga), akit nagyon különlegesnek tarok és szívesen belevágnék vele egy kapcsolatba. Úgy tudom ő is eléggé vonzódik hozzám, de nem mer kezdeményezni, mert kicsit félénk típus és szerinte "túl jó nő" vagyok. Én igyekszem finom jelzésekkel tudtára adni, hogy másképp gondolom, aminek hatására látványosan zavarba jön, de még mindig tétlen.

Ilyen helyzetben szerintetek érdemes egy nőnek kezdeményezni? (Főleg férfiak véleményére lennék kíváncsi. +Kérlek életkort is írjatok!)

18/L



2020. jún. 4. 16:34
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Nem.
26 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nincs barátnője, akkor megprobálhatod. Semmi akadálya, foleg ha ugy erzed te is bejossz neki.

19/L

2020. jún. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Rosszabb mintha nem kezdeményeznél, így legalább fény derül a titokra.
2020. jún. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Ha van is barátnője, az nem azt jelenti, hogy próbálkozni nem lehet. Előre nem tudhatod. :)

De majd a mélyebb jelleméből fogod kideríteni, hogy tényleg alkalmas-e számodra. Legtöbb szakítás vagy válás ennek az eredménye... Szóval ne tekints úgy rá, hogy férjed lesz, mert bármikor lehet konfiktus valami miatt...

2020. jún. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Adott esetben én pozitívan venném ha a lány kezdeményez, akkor már nem úgy állnék neki a dolognak, hogy úgy sincs esélyem.
2020. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!