Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs a korosztalyban férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs a korosztalyban férfi? miért van az hogy így közel 30hoz csak 20 éves pasik vannak a felhozatalban?!

Figyelt kérdés
igazából a baj az, hogy komoly kapcsolatot ők nem akarnak, ami oké. a korosztalyomban pedig már házasságban él nagy többség.

2020. jún. 4. 23:13
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom. :(
2020. jún. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

:DDDD

Ez jó

amúgy ez a helyzet szerintem. vagy nős/családos már, vagy komoly kapcsolatban van már a 30as pasik java.

a fiatalabb korosztaly élni akar ami jogos.

en érzem azt h csekély az esély meg arra is h ugyan fiatalabb de normális embert lehessen találni?

2020. jún. 4. 23:19
 3/32 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ milyen neked a normális.
2020. jún. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
A te korosztályod is élni akar (elköteleződés előtt), csak kezdesz idő szűkében lenni. A "majd alakul"-t már nem nagyon engedheted meg magadnak, megbizonyosodni dolgokról meg idő...
2020. jún. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha 30-hoz közel vagy, akkor a jobb pasikat már elvitte a többi csaj.
2020. jún. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
Én 27F vagyok, szóval van a korosztályban férfi.
2020. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Vannak, csak egyre kevesebben, társkereső esetleg?
2020. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%

1, A te korosztályodban is vannak egyedülálló, normális férfiak. Ha nem találsz ilyet, akkor vagy nem keresel eléggé, vagy más nők többet tudnak nyújtani.

2, A 30-as korosztályba már belecsúsznak azok a pasik is, akik huszonévesen csináltak gyereket, de már elváltak. Szóval örülhetsz, közülük is kifoghatsz párat.

3, Egy csomó huszonéves pasi is komolyat akar. Ha téged csak olyanok találnak be, akik csak szexre hajtanak, akkor nem a pasikkal van a gond, hanem te egyszerűen csak a fuckboyokat veszed észre.

2020. jún. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

Esély mindig van. Különösen a mai időkben, amikor már nagyon sokan el is válnak.

Fel a fejjel. :)

2020. jún. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
78%
Én pl. pont a korosztályod vagyok, és elég sok ismerősöm szintén 26-30 környékén van és elég sok a "szingli"/magányos/incel-femcel közöttük.
2020. jún. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!