Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az "Incel"-ség visszavezethető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "Incel"-ség visszavezethető evolúciós okokra?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szakértó a témában, ezért nem állítok, csak kérdezek!

Mindig is próbáltam objektíven szemlélődni a világban. Ha a tudomány szemszögéből közelítünk az incelségre, véleményem szerint lehet találni párhuzamot az állatok és az emberek párválasztási szokásai között. Sok állatfajra igaz, hogy az alfahímek nemzenek utódokat, míg a gyengébbek ("Az evolúció zsákutcái") egyedül maradnak. Igaz lehet ez az incelekre is?



2020. jún. 6. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Az incelek az evolúció zsákutcái
Az incelségnek semmi köze a Darvini evolúcióhoz
36 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
60%

Kit érdekel?

Ez az elmélet egy baromság.

Az alfaság is,meg az összes ilyen áltudományos kitalált xar.

Alfa?

Na már itt megbukaik az egész elmélet.

Te lehetsz alfa villanyszerelő,de gamma kerékpáros.Noés?Akkor most mi lesz??

És a buliban losz..t se fogsz érdekelni,vagy fordítva..

Erről ennyit.

2020. jún. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
31%

De ki/mi az "ALFA" manapság?

Régen nyilván a legerősebb harcos, és/vagy a legjobb vadász.

De mára hiába vagy 2 méteres kick-box harcos, akkor is csicska vagy ha csóró vagy. De ellenben, egy 170 centis, gazdag, sikeres üzletember már manapság az ALFA.

2020. jún. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Kérdező! Az evolúciós okokkal történő magyarázat teljesen figyelmen kívül hagyja az összes olyan körülményt, amely az emberi léttel együtt jár. Mivel nekünk ott az értelem, amivel rengeteg biológiailag determinált adottság áthidalható, ha máson nem, az elméleted ezen már biztosan elbukik. És ez csak egyetlen egy a sok közül.
2020. jún. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Ahogy fent írtam, nem vagyok szakértő a témában, de mint írtam, az állatoknál van alfahím!!! Embereknél nem hímek vannak, hanem FÉRFIAK!!!

És itt most kizárólag a normális értékrendel bíró férfiakat értem, akik nem feltétlen a pénzükkel, hanem sokkal inkább a sármjukkal képesek levenni a hölgyeket a lábukról.

2020. jún. 6. 16:53
 5/17 anonim ***** válasza:
63%

4.-nek.


De a sárm semmit nem ér pénz nélkül.


Belép egy plázába, meglátsz egy sármos, öltönyös, jó karban lévő pasit. Elindulsz felé...majd...B+...ott a nyakában a Gagyi Szekurity Bt. bilétája, és akkor esik le, hogy ő itt a feketén melózó, minimálbéres őr.

Őszintén, kezdesz vele?

2020. jún. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

#5-nek

Teljesen rossz a példa! Nem egy nőnek kell kezdeményezni egy férfinál!!!

Igaz ami igaz, kicsit régimódi Férfi vagyok, nálam alap, hogy én kezdeményezek! Ahhoz, hogy össze jöjjön egy kapcsolat, a férfinek jó dumára van csak szüksége! Intelligens, kifinomult, jó dumára! A kapcsolat fenntartásához már kell egy kis lóvé, de az elkezdéshez csak jó duma!

MINDEN NŐRŐL LE LEHET DUMÁLNI A BUGYIT!!! Mindehhez intelligencia, idő, türelem és kellő elszántság kell! Éppen ezek hiányoznak az incelekből.

2020. jún. 6. 17:16
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

Ez akkor lenne igaz, ha esténként a tűz körül ugrándozva eszegetnénk a mamutcombot vagy a zümm-zümm bogárlevest, és az a "legmenőbb ember" aki képes volt elejteni a mamutot vagy legyőzte pusztakézzel a tigrist és megmentette a törzset.


Manapság, ez nincs így. Sem a hatalommal, sem a családossággal. Lásd minisztereink. Fletó vagy CsoVi olyan szép emberek? Vagy erősek? De még okosnak se igazán nevezhetjük őket.


A mai világban - de a régiben is - az nyer, aki gátlástalan, aki egy rohadék, aki mindenki máson átgázol. SAJNOS.

2020. jún. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
27%
De minden visszavezethető "evulóciós" okokra, egyedül talán az nem amikor egyes népek lazán fogadják be a velük ellenségesen fellépő idegeneket is amolyan "értünk úgysem kár" módon. Ezért halnak ki a svédek.
2020. jún. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Az incelek a női kegyetlenség "áldozatai", vagy inkább mondjuk úgy, a sötét oldaluk elszenvedői. Azért az ne legyen meglepő hogy bekattan valaki ha egész életében kutyaként volt használva vagy folyamatosan kinevették és elutasították, persze ezt nem is kellett volna engedni. Ezért is raktam idézőjelbe az áldozatokat, mert önkéntesen engedték tönkretenni magukat, a nőktől remélve az életük javulását. Ez az az önreflexió, amire ők nem képesek, és helyette mindenki más a hibás, aminek mindig hangot is adnak. Simán lehetett volna értelmes ember ha nem ezt az utat választja, de akár még később is évek munkájával eljuthatna olyan szintre, ahol túllép ezeken a számára traumákon és rossz élményeken, csak erre sincs igénye, megmarad az utálkozó szintjén. Gondolom


Az ami őket ide vezette, viszont nem egyedi eset, és mi sem bizonyítja jobban ezt, minthogy egészséges férfiak tömegei önkéntesen, feldolgozatlan traumák nélkül mondanak nemet a nőkre és/vagy a komoly kapcsolatokra. Ez a külföldön egyre népszerűbb MGTOW, amihez egyre több és több férfi csatlakozik, akár anélkül hogy tudná. Egyszerűen elszaladt a ló sok nővel és elhitték hogy nekik minden jár, csak a nemük miatt. Mindennél is több.


Senki nem mondja hogy nincs gyökér férfi, mert a hülyeség és gerinctelenség nem nemtől függ. Általános folyamatokról beszélünk, amiknek egyre inkább látjuk a következményeit.

2020. jún. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
Inkább pszichológiai oka lehet. Tipikus, ha az anyját mondjuk gyűlölte valamiért, miközben hiányzott neki a közelsége, figyelme, és persze ezt szépen továbbviszi a többi nőre. Aki incelnek érzi magát (azaz nem csak simán egyedülálló, hanem mindezért az összes nőt hibáztatja, hogy kvázi uralkodnak rajta a hiányukkal), keressen rá a rossz kötődések (ambivalens, elkerülő) fajtáira, hátha az egyik gyanúsan stimmel. Sokszor ha ezeket az 1-2 éves korig elszenvedett, már elfelejtett sérelmeket felszínre hozza magában az ember, akkor képes lesz tudatosítani, majd megbocsájtani és utána nem követni.
2020. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!