Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem néznek sokan férfine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem néznek sokan férfinek, csak egy embernek? Más is volt, van így akár férfi akár nő? Miért nem ismerik el a munkám és a tanulmányomat? F34

Figyelt kérdés

Azért ebbe a rovatba írtam, mert ebből a szempontból a legkínosabb.

Mielőtt egy nagyon csúnya pasira gondoltok, talán nem vagyok az.

Külső: 183cm 105kg természetesen izmolt, túlsúly a hasamon látszik leginkább. Arcom sokak szerint kicsit többet mutat mint ahány éves vagyok, de vannak akik fiatalabbnak gondolnak. A két középső metszőfogam, eleve picit előrébb állt amikor kijött (gyermek fogorvos nem akarta kihúzni a metsző tejfogakat) aztán 2 baleset is érte őket, az egyik részben mű de nagyon jó minőségű, fogfehérítés után lett a színe a többihez állítva. Ösztönösen nem mosolygok a fényképeken csak ritkán, vidám természetű vagyok de ezt nem tudom lekommunikálni. Fogaim nagyok.

Fiatalon rossz volt a testtartásom, mégis volt mindig normális barátnőm. Sokszor hallottam, olyan fess fiatalember lennék,ha kihúznám magam. Hivatalosan enyhe gerincferdülésem van. Fizikai munkát végzek, bár jobban odafigyelek, de biztos romlott minimálisan.

Próbálok igényesen öltözni, nem mindig a legújabb divat szerint, de nem is unalmas szürke egér módjára.

Na e kommunikáció mind stílusa mind témák amiket nem tudom jól csinálok e. Erőteljes férfias hangom van.

Szláv vérvonal van a családomban apai ágon.

Belső nem a legtrendibb dolgok érdekelnek, de azért képben vagyok.

Országos szinten elismert gimnáziumban érettségiztem, majd 2 év technikum után, mezőgazdasági egyetemre mentem, egy szerelmi ügy miatt nem fejeztem be.

Mind a baráti,mind rokoni, vagy bármilyen társaságban nem néznek annyiba mint más pasit. Nem vagyok lenéző, sem nagyképű de más sem jobb nálam, sőt. Bár biztosan nem azonos a mérési szempont.

Munkám: Egy kis cégnél, egy sima teherautó sofőrnél több, középvezetőnél kevesebb vagyok. Nem tartom magam az utak királyának, de sofőr kell más nálam gyakorlatnabb embereket kérnek fel.

Végzettség, jó valaki alámtett csúnyán és ott hagytam, de mezőgazdaság érdekel, viszont azon a téren is mintha nem jártam volna oda úgy viselkednek sokan velem.



2020. jún. 6. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:
A bemutatkozásod is tele van sérelemmel. Be kellene fejezni azt az egyetemet, mert a munkában anélkül sosem tudsz majd továbblépni, és ezért mindig mást fogsz hibáztatni, hogy pedig neked több a tapasztalatod. Számít az a hülye papír, úgyhogy ne halogasd, mert nem leszel fiatalabb. Hidd el, utána büszke leszel magadra és a csajozás is könnyebben fog menni.
2020. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm 1es. Biztos bánni fogom ,de nem befejezni,újra kezdeni kellene...
2020. jún. 14. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!