Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagypon pici városban lakunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagypon pici városban lakunk, szaktottunk és az exem brutál pletykákat terjeszt rólam. Miért? Bővebben

Figyelt kérdés

Már 4 hónapja szakitottunk. Beszéltem egy fiúval a városból, de egy idő után nem keresett, megtudtam hogy az exemtől hallott rólam dolgokat. És több embertől visszahallottam, hogy pl: mennyire átcsesztem, ribi vagyok, kihasználtam, ő mindent-én semmit se tettem a kapcsolatért, hülyére vettem, megcsaltam, a pénzére mentem. Nagyon nonszensz. Rengeteg hazugságot hallok magamról, nagyon bosszantó.

Azért mert őt szinte mindenki ismeri, mindenkivel jóban van a korosztályunkból, messzire elér a keze.

Miért csinálja ezt velem? Nagyon kellemetlenül érzem magam emiatt, mert most mindenki azt hiszi ilyen vagyok, pedig nagyon nem.

Én 25N, ő 26f



2020. jún. 11. 00:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Ezt sajnos így mi nem tudjuk eldonteni, ehhez a másik felet is meg kéne hallgatni.


Mindenesetre én biztos rakerdeznek, lehetőleg személyesen, hogy ne tudjon kibujni a válasz alól, hogy ennek mi az oka.

2020. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Elhiszem, az emberek szeretnek ilyen sztorikon csamcsogni, majd megunjak amint lesz masrol is tema. Exed viselkedese 26 eves letere nagyon gaz. Viszont a srác akivel ismerkedtel is, beszeltetek már egy ideje es egy pletyka alapjan mar rögtön mindent elhisz es tovább áll. Mikozben mindig benne van a dologban hogy csak azert terjeszt ilyeneket az illeto mert szakitottatok es elhordja mindennek az exet.
2020. jún. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
A beszélgetés nem opció. A szakítás óta már kerestem egyszer, hogy visszacseréljük a cuccainkat, de nem is reagált rá semmit.
2020. jún. 11. 00:36
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

1.vagyok. Akkor sajnos nem tudsz mit tenni, ez el fog ülni... Nem marad így örökké. Én pld munkahelyet kellett váltsak pár éve egy kellemetlen pletyka miatt, de nem volt más választásom. Az idő amugy megoldotta, mert később kiderult, hogy teljesen alaptalan volt.


Kitartás.

2020. jún. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Amiket rólad összehord, az az ő problémája, nem a tiéd.

Rázd le magadról. Oldja meg. Ez arról szól, hogy képtelen túllépni, a hiúságát bántja. Esetleg magáról akarja terelni a figyelmet. Infantilis és primitív.


Ha pedig van, aki emiatt eltávolodik tőled, előítéletes,az nagyon sötét.


Két ember intim kapcsolata, a konfliktusai sokrétűek, ezer árnyalatúak és szövevényesek.


Pletykák alapján állást foglalni elég alacsony IQ.


Neked nincs mit ezen megoldanod.

Oldja meg ő magában, hiszen ő ragadt bele a hazugságaiba.


Ránts a válladon és lépj túl.

2020. jún. 11. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha már elkövetted azt a hibát, hogy egy pici városban ismerkedtél, akkor miért nem mész ezúttal városon vagy környéken kívülre? Gondolom nem ér el mindenhova a keze.

Egyébként ne is foglalkozz vele, minden csoda 3 napig tart. A másik srácnak is sok esze volt ha így adott egy ex által terjesztett pletykára.

2020. jún. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
33%
Bevált, profi, hatékony megoldás! [link]
2020. jún. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

Igyekszem nem foglalkozni a pletykákkal, csak tudom hogy sokan akik nem ismernek, jól megvan rólam a véleményük.

Ebben a kisvárosban élek, itt dolgozom. Más nagyobb városba ritkán szoktam járni. Nem gondoltam, hogy akivel ilyen sokáig jól megvoltunk ennyire gyerekesen kezeli le a szakítást.

2020. jún. 11. 08:55
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Legközelebb nem jössz össze ilyen kis takonnyal! Egy igazi érett férfi nem ilyen gyökér...
2020. jún. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tudom, persze. Azért is szakítottunk mert előjött az igazi énje. Visszagondolva az elején még annyira megjátszhatta magát.
2020. jún. 12. 09:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!