Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexualitáson kívül milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexualitáson kívül milyen egyéb értéke van egy mai 21. századi nőnek egy sikeres és vagyonos férfi számára?

Figyelt kérdés

A fanyalgók kedvéért leírom: a szexualitás alatt a teljes intimitás értendő, akár összebújással, együtt alvással.


És a kérdésben arra próbálok választ kapni, hogy akinek MINDENE MEGVAN, annak mit adna hozzá egy nővel való egyéb elköteleződés az életéhez?


Még ha gyereket szeretne is az illető férfi, ma már vannak olyan országok, ahol legális béranyaprogramok vannak. Azt pedig több tanulmány is igazolja, hogy a gyerek személyiségfejlődése szempontjából az a jó, ha sokféle embert megismer különféle generációkból akik közül jobban tud találni példaképet is, mint a hagyományos családmodell, amit csak a konzervatívok és a vallásosok erőltetnek. Főleg, hogy a legtöbb hagyományosnak mondott családmodell kifordult önmagából, papucsférj meg elférfiasodott nő, hogy csak a leggyakoribbat említsem.


Ráadásul nem kell egy másik nővel egy életre a gyerek kapcsán együttműködni. Sosem tudhatod, hogy mikor fordul ki önmagából, mikor kattan meg agyilag, aztán kénytelen vagy minimum láthatást biztosítani neki aztán a gyereked több éves nevelését pár hónap alatt teljesen tönkreteszi azzal, hogy "A Józsi bácsi sokkal jobb fej, mint te mert megengedi, hogy cigizzünk meg piáljunk."


Egy szó, mint száz, a manapság teljesen más világ van, amihez az alkalmazkodott a legjobban, aki kellően nagy vagyont épített, hogy ne kelljen romantikának nevezett hazugságokba csomagolva elköteleződnie egy nő mellett, hogy

- az olcsóbban megfőzzön otthon, mintha minden nap étteremben kajálna a férfi, ami átlagfizetésből lehetetlen.

- besegítsen a háztartási teendőkben, mert ekkora fizetésből alkalmazottat sem lehet tartani ebből a célból.

- legyen olcsó vagy ingyen szexre lehetőség, mert az átlagférfi abban a paradox helyzetben van, hogy a prostituáltat állandóra nem tudná megfizetni egyéb más nők meg nem kapkodnak igazán utána, ha igen is ők szeretnék szabni a feltételeket, ami minden esetben a párkapcsolat irányába mutat.


Eközben tehetősként mindig akad nő és a legjobb az egészben, hogy annyira igyekeznek bizonyítani, mint egy állásinterjún, hogy ők mennyire szuper csajok, abban reménykedve, hogy te majd beléjük szeretsz mert anyukájuktól azt hallották, hogy a férfi a farkával gondolkodik. Ők meg mindenre hajlandók az ágyban és van, akinek sok hónap után sem esik le, hogy szexnél több sosem lesz.


De még eszes nőket is simán el lehet kábítani néha egy kis vacsival meg hasonlókkal, ami neked aprópénz.



2020. jún. 11. 14:19
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek az az érték, amiből kevés van. Ez örök törvényszerűség.
2020. jún. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
81%

En azert vagyok a felesegemmel, mert tarsak vagyunk, megertjuk egymast mindenben, egyutt erjuk el, amit akarunk, es egyutt is eljuk meg oket.

A gyerek kerdes jobb esetben ez utan logikusan kovetkezik, nem forditva.


Es talan mondhato, hogy sikeres/vagyonos vagyok (7 szamjegy feletti netto), de ez onmagaban semmit nem jelent az emberi ertekeimrol, ettol siman lehetnek egy nulla is.

2020. jún. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
0%

"Ez meg mi a tököm? Ilyet leírni? Inkább iratkozz be általános iskola 3. osztályba kb. te nagy ember :DDDD"


Megtettem, attól még a tényeken nem változtat. Lehet névtelenül osztani az észt, nekem nyugodt az éjszakám, ellenben ismerem az embereket, főleg a nőket, hazugság hazugság hátán. Legyen ez a valóságotok akkor.

2020. jún. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Fordítsuk meg a kérdést, egy mai 21. Századi nő a pénzen kívül mi egyéb értéket keres egy férfiban? Gondolom ez a csúnyán általánosítás már kevésbé tetszik. Ha megtudod válaszolni az én kérdésemet akkor választ kapsz a sajátodra is.
2020. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Ha nekem címezted, akkor bennem te ne keress semmit. Amióta megjött az eszem, azóta nem nagyon érdekel, hogy mit keres a nő. Az se h mik az igényei, semmi sem érdekel a nőkkel kapcsolatban, mert minden csak a "nők" igényeiről szól. Az h nekik lenne kötelességük is azt már elfelejtik. Így én nem játszom :) Meghagyom ezt másnak, marják egymást akkor. Azt h mit jelent egy "férfi" számodra azt csak te tudod, illetve azt is h ezekből a tulajdonságokból hányat véltél felfedezni az általad eddig megismert férfiak között. Én csak az arányt tudom, hogy az általam elvárt női tulajdonságok és a megismert nők között, illetve a párhuzamot h én mit adtam és mit kaptam. Nem 2-3 nőről beszélek, és nem is az volt a tét, hogy összeveszek vele az utolsó gyufaszálon, vagy ki fog elmosogatni. Jöhetsz azzal, hogy de a férfiak is így úgy, de ez azért nem izgat, mert a nő dönt, tehát ő teszi fel az i-re a pontot, nem a férfi választ, sőt ahogy látom már próbálkozni sem próbálkoznak, mert nem éri meg.
2020. jún. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
A nők azért sírnak mert a férfiak nem elég férfisak a férfiak pedig azért panaszkodnak mert a nők nem elég nőiesek. Mit is akar a kétfél egymástól, pontosan mik ezek az általánosítások ?! Egyszerűbb lenne csak saját magán változtatnia mindenkinek aki panaszkodik, ugyan is ha minden rendben lenne akor nem lenne panasz, mert ez is csak a belsőnek a tükröződése.
2020. jún. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
Én nem sírtam, csak leírtam amit látok és amit ebből következtetek. Nincs ezzel baj, nő nélkül boldogabb az élet, mint egy pótkocsit húzni magaddal, aki ráadásul a te fszoddal verné a csalánt, így nem az ő háta ég, sosem kell felelősséget vállani s mellette még kaffog is. Kinek kell ez? Kérnék megint egy 0%-ot, ez sem fog változtatni semmin, csak megerősít, ami ebben a témakörben kevés százalékot kap, az a valóság.
2020. jún. 12. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
A nem megfelelő partnerrel élni való igaz borzalom. A megfelelő partnerrel pedig vlaó igaz remek az eggyütlét. A kérdés az, hogy ki, hogyan keresi a megfelelőt és mennyire jól tudja azt, hogy neki mire is van szüksége.
2020. jún. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!