Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire éri meg vidámnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire éri meg vidámnak lenni, pörögni mint 20 évesen egy 40-es férfinak vagy nőnek? 34 F vagyok, de 4 éve szingli és kicsi a remény, hogy 40 évesen végre legyen valakim, hiába vagyok tanult, diplomás, normális.

Figyelt kérdés
Van nagyon sok ismerősöm 40-esek, van aki férfi és így van, van aki nő és gyereke van. De mind vidámak, pörögnek, egész nap 10 óra meló a cégnél, aztán 2 óra kondi, majd aztán tánc, stb. Hétvégén haverokkal vagy barátnőkkel kirándulnak. Stb. De mégsem váltazik semmi, már x éve egyedül vannak, pedig próbálkoznak a másik nemnél.
2020. jún. 12. 17:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nem azért vidámak, hogy megérje, hanem mert így is épp jól érzik magukat. Viszont nem mindenki szeret pörögni fiatalon sem. Ez inkább személyiség.

Off: Akinek gyereke van, meg vajon hova rakja 10 óra munka után, amíg kondizni megy meg táncolni?

2020. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Inkább vidáman és pörögve várják, hogy összejöjjön a kapcsolat, mint depisen és otthon unatkozva, nem? Addig is legalább jól érzik magukat és vannak elfoglaltságaik és nem otthon vágják az ereiket, hogy mennyire magányosak..
2020. jún. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

1, egy 40-esnek simán lehet 20 körüli gyereke.

Az én anyum 48, én meg 28, nem nagyon igénylem már a felügyelet. :D


Kerdező, 34 vagy. Nem 94. Lehet meg párod.

2020. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
3 Lehet, de azért az átlag magyar nő a KSH szerint 28 évesen szüli az első gyereket (az én haveri körömben a 35 sem ritka), úgyhogy az a gyakoribb, hogy még nem órákra otthon hagyható csemetéje van.
2020. jún. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nagyszülőknél van addig a gyerek
2020. jún. 12. 18:07
 6/11 A kérdező kommentje:
De most sok férfit ismerek, vagy 30 at, 40-45 évesen buliznak, csajoznak, túráznak, mennek ide-oda strand, koncert, színház, mozi, mindezt egyedül is.
2020. jún. 12. 18:08
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

4, Rendben, ez a statisztika, illetve a te ismerősi köröd. :)

Akiket meg én ismerek, és 40+ éves, főként inkább 45-50 közötti, azért nekik már inkább 20 körüli a gyerekük. 40-45 közöttieknek pedig tinik.

Manapság pedig kitolódott minden, így a gyerekvállalás is.

Én is 28 vagyok, gyerek sehol, és ez nem igen fog megváltozni a hátralévő 20-as éveimben.

2020. jún. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy vidám ember alapból vonzóbb, tehát sokkal nagyobb esélye lesz párt találni. A pártalálás nem könnyű a szép és vidám embereknek sem, de egy bezárkózott, depressziós ember a 4 fal között garantáltan egyedül marad, nagy eséllyel akkor is, ha szép.
2020. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Miért ne élvezhetnék az emberek az életet?😄
2020. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy párt is keres, még nem azért jár szórakozni, hogy párt találjon, hanem mert valóban jól érzi így magát. :-) Én 43 éves egyedülálló anyuka vagyok, járok edzeni, sok hobbim van. A lányom még csak 10 éves, úgyhogy nem tudok eljárni ilyen egész napos túrákra, az esti buli sem az én világom, de egy-egy színház, koncert vagy beülős barátnős este mindig belefér. Mindezen akkor sem változtatnék ha egyedül maradok örökre, mert szeretem így élni az életem. Nem akarok magányosan búslakodni, ehhez se időm, se kedvem.
2020. jún. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!