Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Incelek! Ígért nektek bárki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek! Ígért nektek bárki is életetek során garantált párkapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mert ha nem, akkor mire föl is reklamáltok? Miért is próbáljátok mindenféle burkolt módon azt sugallni, hogy a ti fogalomtáratokban létezik párkapcsolathoz való jog?

#párkapcsolati illúziók #jogusultságérzés
2020. jún. 12. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
74%
Kár, hogy kérdést nem lehet felpontozni, ez már nekem is sokszor eszembe jutott, elképesztő, hogy ezt egyesek alanyi jognak hiszik.
2020. jún. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem unod még ezeket az inceles kérdéseket? Ezzel csak azt éred el, hogy még rosszabb helyzetbe hozod őket. Eddig ok voltak az úgymond kevésbé sikeresek, most meg valami gyűlölt, megvetett csoporttá lett kasztosítva... Szerintem mindenkinek ígért egyébként, ha masnem a szülei, hogy megtalalja majd a párját. Ha te nem vagy ebben a helyzetben, ne itelkezzél, hanem örülj neki és foglalkozz az életeddel. Gondolom van párod is, mivel te akkora nőcsábász vagy, foglalkozz azzal, ne a gyakorival szerintem.
2020. jún. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Hát igen, te sem vagy jobb mint ők.😄
2020. jún. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

A kettes szavaiban van igazság; nevelés során megtanuljuk a hagyományos családmodellt, mindenhol a házasság, családalapítás felé terelnek, az ehhez szükséges tudást viszont csak kevés szülő adja át.

Na de itt véget is ért az együttérzésem velük. Ameddig más embereket hibáztatnak saját szerencsétlenségük miatt, ne várjanak tőlem rokonszenvet. Nem is gondolom célravezetőnek.

2020. jún. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

#2: egy kicsit sem unom, mivel én az erre adott válaszukra kíváncsi vagyok. Maguk kasztosították saját magukat, amikor a neten csoportokba verődve dicsőítették Rodgert, miközben arról ábrándoztak (4chanon és egyéb helyeken), és hogy mikről ábrándoztak, szintén maguk között, arról itt inkább nem emlékeznék meg.


"Szerintem mindenkinek ígért egyébként, ha masnem a szülei, hogy megtalalja majd a párját."


Ez tipikusan egy ilyen nesze semmi fogd meg jól típusú hazugság, amely mögött még csak meggyőződés sem szokott lenni a legtöbb esetben.

2020. jún. 12. 18:31
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Te vagy egyébként az eszkimós kérdező is? Mert rohadtul unom már hogy pár hete valaki elkezdett napi minimum 5 inceles kérdést kiírni.


Nem minden incel, sőt szerintem nagyon kevesen dicsőítik Rogert... Az a bajom ezzel hogy mondjuk van egy 20 éves srác aki próbálkozott 3-4 lánynál, vagy akár többnél, nem jött össze neki, ezért úgymond incel és egylapra van téve egy gyilkossal... Ezért mondom hogy csak artasz ezeknek az embereknek.


A másik, hogy bizonyos állatok is kib@@szott pl. madarak, depressziósok tudnak lenni ha nincs párjuk, alapvető ösztön. Nem értem mi ezzel a probléma, hogy akarnak valakit ők is, akkor is ha "selejtek". Nyilván nem lehet vergodessel, nyavajgassal, erőszakkal, sajnálattal csajozni, ez tény, de az is, hogy nem tanította meg nekik senki, hogy mégis hogyan kéne akkor nekik mégis, inkább erről dumálnátok az odavissza gyűlölködés helyett.

2020. jún. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Savlekotő ***** válasza:
53%
Őket nem a párkapcsolat érdekli, alanyi jogon akarnak pinát használni. Nem ugyan az..
2020. jún. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
Mindenkinek joga van a párkapcsolatra! Be kell nyújtani egy igénylőlapot a Párkapcsolati Hivatalba és kötelesek 30 napon belül kiutalni egy párt! Ne legyetek már élhetetlenek! Csak kicsit utána kell menni!
2020. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
55%

Nem, senki nem ígért senkinek semmit. Ahogy senkinek nem is jár semmi.


De ha azt mondom, hogy kizárólag természeti törvények léteznek, minden más ember által alkotott törvény kellő kritikus tömeg esetén megváltoztatható, de bármilyen egyén által minimum megszeghető, akkor messzire vezet a gondolatmenet...


Szóval ha már civilizált emberek vagyunk, akkor talán olyan társadalomra kellene törekedni, ahol a lehető legtöbb ember ha nem is boldog, de legalább nem nélkülöz olyan elemi szükségleteket, ami végül agresszióhoz és pusztításhoz vezet.


Ez igaz a harmadik világra, hogy nem szabad teljesen kiéheztetni őket (ezt már belátták és a migránsáradattal még jobban be fogják).


Meg igaz azokra is, akik nem kaptak SZERETETET egész életük során...


Hülyeségeket meg nem kéne hangoztatni, hogy azt akarja bármelyik incel is, hogy kiosszanak neki párt. Nem! Csak annyit akar, hogy a társadalom legyen elfogadóbb, ahogy elfogadóbb a LMBTQ emberekkel meg elfogadóbb a fogyatékkal élőkkel szemben is, mint mondjuk volt 100 éve.


És ha már addig eljutunk, hogy egy lány is előnyben részesítsen egy incelt egy nőverő erőszakos állattal szemben, akkor már érdemes volt küzdeni.

2020. jún. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Incel = béna lúzer - általában mamahoteles - életre alkalmatlan - ronda - elhízott .



Az a probléma hogy ezek az emberek nem biztos hogy tehetnek erről , de arról igen hogy ők akkor is kergetnek egy álomképet hogy nekik csinos nő kell vagy senki. Ezért marad számukra az utóbbi.

2020. jún. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!