Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy lánynál hány éves kor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lánynál hány éves kor után találjátok zavaróan furának, hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2020. jún. 13. 18:47
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%

Én 30 éves szűz férfiként azt mondom 35 felett fura, és a férfiaknál is ettől a határtól gondolom. Hogy miért?


Mert ha mondjuk nem jött össze neki középiskola végéig, az simán benne van. Van egy gyökér osztálya és mondjuk ő igényesebb és/vagy visszahúzódóbb, akkor simán eltelhet úgy az a 4-5 év, hogy senkit nem talált. Aztán jön a felsőoktatás, ott is rengeteg dolog bejátszhat. Nagyon durva lánytöbbséggel rendelkező szak, sokat kell tanulni, esetleg dolgozik is mellette, nincs ideje ismerkedni vagy van randija, de szintén csak tahók találják meg. Aztán az egyetemnek vége olyan 30 éves korra, munka stb., itt már több ideje kell legyen társat keresni és még így is van 5 éve 35-ig. Ha amúgy jól tartja magát, ebben a korban rohadt jól tudnak kinézni a nők még. Ha ekkor sem talál, onnantól gondolom, hogy van valami gáz kinézet vagy belső terén.

2020. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
30%
Engem nokent azért olyan 20 éves kortól már zavarna. Nem kell hozza stabil kapcsolat, de engem mégis inkább azért zavarna,mert ha szűz akkor valószínűleg nincs komolyabb párkapcsolati tapasztalata,és ez nálam kizáró ok.
2020. jún. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
83%

#2 de ha megdugta volna egy random pasi, akkor se lenne "komolyabb párkapcsolati tapasztalata" de nem lenne szűz. Az is zavarna gondolom...


Nagy baj van az emberek fejével ezen az oldalon!

2020. jún. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
74%

1-es vagyok. Azt azért vegyétek figyelembe, hogy a szüzesség nem egyenlő a párkapcsolati tapasztalattal.


Attól, hogy valaki nem szűz, még nem biztos, hogy párkapcsolatban tapasztalt. A kérdés kifejezetten a szüzességre irányult.

2020. jún. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
77%
#4 kár erőltetni ezt. Az itteniek szerint a szűz ember akasztani való utolsó féreg patkány, egy pedofil gyerekgyilkos is értékesebb tagja a társadalomnak, mint egy szűz férfi/nő.
2020. jún. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
9%
Nem azt mondtam,csak hogy a szüzesség elvesztése nem érdekel. Mármint ha szűz akkor valószínűleg azért az,mert nincs komoly párkapcsolati tapasztalata,ami nálam kizáró ok. Szóval nálam ezért kizáró ok,ha szűz az illető.
2020. jún. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
35%
Manapság 20-nál már kezd igen fura lenni.
2020. jún. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
8%

Nőknél férfiaknál egyaránt nekem furcsa a szűz húsz év fölötti

21N

2020. jún. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
#8 és ha elmegy prostihoz, akkor más nem lesz szűz. Az is zavar?
2020. jún. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
78%
#6 gondolom nőgyógyászati diplomát és 6 év releváns szakmai tapasztalatot is mutasson fel az első randin.. ja és az ajánlásokról nem is beszélve.
2020. jún. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!