Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos lányként lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos lányként lehet esélyem nála?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a sikeres társkeresés titka, hogy tudjuk megbecsülni, hogy ki milyen "ligában" játszik. Mivel én túlsulyosként enyhén önbizalomhiányos vagyok, így objektíven maximum 6-osra értékelem magam. Nagyon tetszik egy srác, de szerintem ő magasabb ligában van, és emiatt mégúgysincs bátorságom közeledni hozzá. Ha privátban küldök fotót segítenétek értékelni? Vagy butaság az egész?

2020. jún. 13. 22:31
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
34%
#20 ki beszélt arról, hogy az jó? Arról beszélek, hogy egy leírásból nem tudod meg, hogy hogy néz ki. Ennyi.
2020. jún. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

21.


Ahogy a kérdezőről se tudtuk meg. Így, mi értelme van a másik felet látni? Vagy neked a "hatpertíz" az részletesebb leírás? Ráadásul nem ezen fog múlni a dolog sikere vagy bukása.

2020. jún. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
0%
Mit hisztiztek? Ti soha nem mutattatok meg senkit masoknak egy keprol? xD Raadasul gondolom egy nyilvanosan elerheto, Facebook vagy Instarol szedett kepet mutatna, nem pedig valami szuperprivat, intim kepet amit a srac kifejezetten a lanynak kuldott... Istenem xD
2020. jún. 13. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Renata199503 válasza:
Kuldj képet magadrol es megmondom
2020. jún. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
52%
Ne haragudj, de ez így nagyon tré. Első sorban mindegy, mit mond itt öt, tíz akár száz idegen, az ő ízlésén múlik a dolog. Másfelől,ha mindkettőtökről látnánk képet, akkor sem lehetnem megmondani, hogy neki mi jön be. Harmadik dolog: etikátlan más képével visszaélni, és az, hogy magadat nem mered megmutatni, de őt igen, nem sok jót vetít elő a jellemeddel kapcsolatban.
2020. jún. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!