Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van ennyi életképtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi életképtelen társkereső ember?

Figyelt kérdés

Erre a sok "Hol ismerkedjek X évesen?" kérdésre gondolok?


X = 20-30-40


Meg erre a "Hol ismerkedjek barátok nélkül?"


De miért kell barát? Egyedül nem mersz kimenni az utcára, vagy belépni egy szórakozóhelyre?


Vagy az "Itthon ülök egész nap, és mégsem csönget be egyetlen csinos, ápolt, fiatal, szűz lány sem, de miért?"


És a kedvencem: "Nem szabad/illik/lehet ismerkedni utcán, boltban, buszon, könyvtárban,..." kérdések.


2020. jún. 15. 14:13
 1/9 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
50%
Ram ez nem igaz, de ugy gondolom a rossz neveltetes, a megfelelo pelda hianya, es hogy azt latod, mennyi ember karakan es eros szemelyiseg, akik mellett a kicsit introvertaltabbak maris megjobban befordulnak. En ezeket latom igazi gondnak.
2020. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%
Azért van ennyi ilyen kérdés, mert valóban nehéz manapság ismerkedni. Durva leegyszerűsítése a kérdésnek az, ahogy tálalod, hiszen egy introvertáltabb embernek nagy kihívás, hogy leszólítson egy ismeretlent. És ugye az sem elégséges, hogy képes legyen valamit kinyögni, de nem ártana meggyőzőnek lenni. Valahogy nekem az oldalon az jön le, hogy az itteni nők egy jó része nemigazán vevő arra, ha vadidegenek eléjük állnak a semmiből, vagy rájuk írkálnak itt vagy facebookon, vagy bárhol. Tudom, nem reprezentatív minta, de azért sokak kedvét elveheti a próbálkozástól. A társkeresők tele vannak narcisztikus, foglalt, unatkozó, megerősítésre vágyó emberekkel, vagy olyanokkal, akik maguk sem tudják, mit akarnak. Igenis nehéz manapság ismerkedni.
2020. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%

Manapság az introvertált az egyenlő a gyengével, aki nem érdemes semmire, főleg nem arra hogy bárki is kapcsolatba lépjen velük.

Aztán jönnek ide a kérdések hogy mindenben tökéletes a párom, csak megcsal, mit tegyek hogy minden jó legyen és ne lépjen túl rajtam stb stb.

2020. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
61%
Én ugyan soha nem tettem fel ilyen kérdéseket itt, de: kérdező, mi az, amiben te nem vagy jó? Mert fel lehetne tenni iylen kérdést is: miért van annyi ember, aki ennyire béna ahhoz, amihez te.
2020. jún. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
80%

Az ismerkedés olyan mint a biciklizés. Amíg nem tanulok meg hogyan kell, rohadt béna vagy benne, de ha csak egy,szer ráéreztél, onnantól meg, magától.

De míg biciklizni megtanítanak mások, az ismerkedésben a kutya sem segít. (Legalábbis nekem olyanokat mondtak, hogy mit NE csináljak, de azt soha nem mondták hogy HOGYAN csináljam, vagy MIT...) De ezek az emberek nagyon vágynak társra, csak fogalmuk nincsen, hogyan lehet eljutni onnan, hogy állnak a legkülönfélébb helyeken (könyvtár múzeum koncert)

2020. jún. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Véletlenül elküldtem, bocsi.


Szóval onnan hogy állnak a legkülönfélébb helyeken, fogalmuk nincsen hogyan jussanak el odáig, hogy kellemesen beszélgetnek valakivel, felvetnek egy találkozót, satöbbi. Nincsen meg bennük a megfelelő tudás és tapasztalat a nyitott személyek kiválasztására, a megfelelő téma kiválasztására. Nem tudják hogyan mozogjanak, hogyan keltsenek jó benyomást.

Ezért kérdezgetik azokat, akiknek megy.

2020. jún. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem befigyel ebbe a rossz szülői minta: a '90-es évektől kezdve folyamatosan leginkább olyan generációk nőnek fel, ahol van valami probléma a családban: válás, megcsalás, stb.
2020. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy pasi sok elutasítást kap, akkor nem fog merni kezdeményezni-
2020. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert egy depressziós országban ezt látja az ember, még is hol ismerkedne egy normális fiatal ? Mindenki belefél fordul, meg online éli az életét.
2020. jún. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!