Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen változások álltak be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen változások álltak be az életetekben vagy milyen tapasztalatokat szereztetek idáig? Akinek a helyzete nem változott, az mit gondol, miért nem?

Figyelt kérdés

Az addig oké, hogy beszélünk dolgokról, beszélünk arról, hogy a nők az anyagiak alapján keresnek társat, tehát mindennek az az alapja.És persze ennek van tagadó oldala is. Ezen én például azért nem vagyok meglepődve, mert ha egy gazdag embernek azt mondják nyilvánosan, hogy csalással, sikkasztással szerezte a vagyonát, ő is lefogta tagadni, főleg, ha tudja, hogy nincs ellene bizonyíték, még neki áll feljebb. Ezzel csak azt szeretném érzékeltetni, hogy a vita rendezésének eredménye az csak egy dolog. De hol a változás és a megoldás?

Észrevettétek-e már a konkrét forgáspontját ezeknek a dolgoknak?

Konkrétan azt, hogy érdekes módon, amíg nem lesz belőlünk anyagilag és testileg megfelelő férfi, addig úgysem fog se összejönni, se lefeküdni velünk azon nők, akik szépek külsőleg?

Tehát, hogy itt nem elég az, hogyha valaki jól néz ki férfiként, annak még pénzesnek, nevesnek stb-nek kell lennie ahhoz, hogy a másik nemben kapjanak egy olyat, aki csak szimplán jól néz ki.

Attól függetlenül, hogy egyébként annak semmi végzettsége, semmi kiemelkedő tudása nincs.



#emberek, kapcsolatok
2020. jún. 15. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Én nagyon unom már az ilyen kérdéseket, minden napra jut egy.

Így van, az összes nőnek csak és kizárólag az számít, hogy pénzes legyen a fickó és jól nézzen ki. Más nem számít. Mi már csak ilyen felszínesek vagyunk...ja és egyformák, nincs különbség a nők között.


Remélem érzed az iróniát. De ma is tehetsz egy pipát a naptáradba: napi önsajnáltatás megvolt.

2020. jún. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

31 éves férfi vagyok. Mikor a feleségem 10 éve összejött velem, 90 ezer forintot kerestem, nem volt kockahasam, de volt úszógumim, anyáméknál laktam, autóm se volt. Nem vagyok diplomás. Ő akkor egyetemista volt. Mostanra vállalkozó a szakmájában, többet keres nálam, szerintem kifejezetten szép nő, vékony, jó a humora, okos, jófej. És mégis én kellettem neki, mert belém szeretett, amúgy azt mondja, az úszógumim ellenére is tetszettem neki. Ketten együtt felépítettük az életünket, van egy házunk, kocsink, két szép gyerekünk, lassan, de biztosan haladtunk és haladunk előre.

Sok barátom hasonló utat járt be. Szóval hagyjuk már ezt a rinyát, a normális nőknek nem a pénz számít, még csak nem is a top külső. Amelyik nem normális, attól meg miért akartok bármit is?

2020. jún. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

1: Csak az a baj, hogy ez álláspontom szerint nem irónia.



2: Én értelek téged. De egy példával, még ha igaz is, szerinted lehet ellensúlyozni és megmagyarázni egy általánosságban és rendkívüli többségben kialakult rendszert? Mit érsz el azzal, hogy megmagyarázod ezt a dolgot?

2020. jún. 15. 15:15
 4/11 anonim ***** válasza:

3: ha körülnézek a környezetemben, én elég sok ilyet látok. Átlagos férfi, átlagos fizuval, semmi extra, és tök normális, aranyos, szép párja van, akivel együtt építi fel az életét. Oké, nem miss universe egyikük sem, hanem olyan hétköznapi értelemben szépek, normális, nőies alkat, helyes arc, szép haj stb.

Itt olvasom mindig az elméleteket arról, hogy egy átlag pasi már a ronda és/vagy túlsúlyos nőknek sem kell, de én a való életben nagyonis sok csinos nőt látok a magamfajta átlag férfiakkal.

2020. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

4: Mindenkinek más a csinos és a megfelelő. De az az igazi hús-vér nő fajta, aki testi adottságokban teljes, abból én egyet nem látok átlagkeresetű férfi oldalán. Én egyébként még azt a másik részét sem látom a dolgoknak, amiről te írtál. aranyos, normális, szép lány, ugyan már. 180 kilós nők vannak , jóképű férfiak oldalán. Akikhez nem az illene, de sajnos az fér bele a pénztárca nagyságába.


Annak idején a lány osztálytársaimat meghallottam beszélni a tanárnővel:

hát sehogy nem néztek ki egy igazán dögös nőhöz képest, de már maguknál nagyobb szinteket akartak. Sportos, gazdag, jóképű. Hát hogyne.

2020. jún. 15. 15:32
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, az én feleségem 50 kg a két gyerek után, a barátaim közül egynek van molett felesége, de ott a férfi is elég nagydarab, és nem izomból. A többieknek mind vékony, helyes, de minimum átlagos arcú párjuk van, és még jófejek is.

Igaz, egyikük se az a beleteszi a seggét a készbe típus, mindegyik tanult, okos nő, aki egyedül is el tudná magát tartani, ez nekik nem volt szempont a párválasztásnál.

2020. jún. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Fontos nyilvánvalóan az is, hogy melyik országrészről van szó.

És hogy az adott országrészen belül pl: megye/város/falu,-

ezekben hogyan épülnek fel a vagyoni különbözőségek.


Van olyan város Magyarországon, ahol teljesen kivannak fordulva az emberek magukból. A nők azt gondolják, hogy hozzájuk a gazdag emberek illenek, mert ők maguk jól néznek ki.

Nem mindegy hol lakik egy ember!


"Lakfalva" mögött 80.000 kilométerrel, ahol csak egy bolt van, onnan vagy elmenekülnek a nők, vagy elfogadják helyben azt, ami van. És aki oda születik, az a nő más, mint a többi.


Budapesten egy alacsony sovány lány is a ferrarit keresi.

Elképesztő.

Aztán még sorolhatnék dolgokat.

2020. jún. 15. 15:52
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem Bp, de Pest megye, közel vagyunk. Aki járt közülünk egyetemre, az Bpre járt,de ott élni egyikük se akart 1 pár kivételével. Ők se szeretik, csak a munka oda köti őket, hétvégén menekülnek ki onnan. Tény, hogy teljesen más a felfogás amúgy. Lehet ezért mások a nők nálunk, nem tudom, erősebb volt a hozott minta, mint az a pár év pesten. Mindenesetre tényleg nem az a jellemző, amit leirtal.
2020. jún. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ha nem az lenne jellemző, akkor nem lenne aranyigazság, hogy nem férfi a férfi pénz nélkül Stb. Mondani és írni bármit lehet, de ez a világ nem jó irányba halad, az tuti. Most már ott tartunk, hogy a férfiaknak, akik mindegy hogy néznek ki vagy mennyire jóképűek, a saját szintjüknél, - ha nincs elég pénzük és anyagilag jó életük, - akkor jobb ha közelébe se mennek egy jó nőnek sem. Hanem kereshetik a 170-180 kilós Mariskát, aki alatt levegőt sem kapnak.
2020. jún. 15. 16:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem vagy vonzó. Felesleges hozzá elméleteket gyártanod. Vesztes vagy és az is maradsz.
2020. jún. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!