Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vonzó külsejű nőnek miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vonzó külsejű nőnek miért nem elég jó a nem vonzó külsejű férfi? Mindenkinek lenne párja, ha a férfiakhoz hasonlóan a nők is megelégednének a másik nem egyik olyan képviselőjével, aki külsőre az ő szintjükön van.

Figyelt kérdés
2020. jún. 15. 21:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%

Még egyszer elmondom. Olyan emberrel szeretnék összejönni, aki SZÁMOMRA vonzó. Nem érdekel, hogy a testvérem vagy anyám szerint "bottal se" kategória, a lényeg, hogy NEKEM legyen vonzó. Az összes eddigi párom olyan volt, akikre a testvérem azt mondta, hogy "bottal se", nekem pedig az ő párjai nem voltak soha vonzóak, sőt, a mostanit se értem, hogy mit láthat benne jóképűnek, helyesnek.


Jó lenne, ha végre nem lihegnék túl ezt a férfiak. Minden nő SZÁMÁRA vonzó férfit szeretne, nem pedig "általánosságban" vonzó férfit.

2020. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%
Bár hiába mondom, úgyse értitek meg...
2020. jún. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%
Első válaszoló, nagyon ott van. Ugyanígy vagyok ezzel én is. Az eddigi férfiak az életemben, anyám szerint is, húgom szerint is bottal sem kategória volt, nekem meg ők voltak az álompasik :D Fordítva ugyanígy látom, nem értem pl a húgomat, hogy mit eszik olyan ronda férfiakon, de neki meg az az álom :D Ezt kellene a férfiaknak is megérteniük
2020. jún. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
1%
"... nekem meg ők voltak az álompasik :D" igen, ezért voltak valószínűleg többen és múltidőben. Mondjuk azt nem mondtad, hogy az álom rémálom is lehet. 😃
2020. jún. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem váltam el egyik exemtől sem haraggal. Hozzátenném, hogy összesen 2-en voltak. Békés úton váltunk el, és nem azért, mert már nem szeretük egymást. De ezt itt nem részletezném. De tudd, hogy nem csak haraggal lehet elválni valakitől.
2020. jún. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
5%
Mert minden nőnek szinte ugyanaz a pasitípus a vonzó (max olyan eltéréssel, hogy hajszín, szemszín), kezdve a szőke modelltől a bolti eladó Marikáig.
2020. jún. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
6-os: ennyire ostoba vagy , vagy tetteted magad????
2020. jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
98%

1. Ki állapítja meg hogy nem vonzó külsejű a nő? Bill Gates? Alkesz Pista? Esetleg Soros?

2. Ki állapítja meg hogy nem vinzó külsejű a férfi? Kiszel Tünde? Boltos Mari?

2020. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
98%

Ugyanaz a pasi típus, pont, mint a hírességek. Marlon Brando, Al Pacino, Brad Pitt, Justin Timberlake, Bruno Mars, Dwayne Johnson, Prince, Elvis, Johnny Depp, Ville Valo, Ryan Gosling. Mind ugyanaz az arc, testalkat és magasság, ugyanaz a stílus, stb.

Hát persze...

Ezt a 90-60-90 baromságot is ti tálaltátok ki, hogy számszerűsíteni lehessen, ki a jó nő. Két Playmate közt csak a hajszine a különbség. Hagyjuk is.

2020. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
95%

6. váaszoló: ezt honnan szeded?

A húgom összes barátja (mind a 4 eddig) közül egyetlen egy sem volt, akire nem azt mondtam, hogy szerintem kifejezetten ronda, számomra gusztustalan, neki meg tetszettek.

Az eddigi párjaim (összesen 2) meg neki nem tetszett még véletlen sem, nekem igen.

És nem haj- meg szemszín eltérés volt köztük, ezek voltak ugyanis azok, amik mindegyiknél megegyeztek - igaz, hogy teljesen véletlenül.

2020. jún. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!