Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy olyan nő, aki 1 képet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan nő, aki 1 képet tölt fel magáról egy online társkeresőre és semmi leírást nem ír magáról, miért várja el azt, hogy egy férfinek sok képe legyen fent az oldalon és mutatkozzon be a profiljában?

Figyelt kérdés
2020. jún. 19. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert megteheti, az ilyen oldalakon ők keresnek párt maguknak és nem fordítva.
2020. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Talan bizonytalan azzal kapcsolatban hogy a masik nem e troger kamus.

Nem bizik a netes pasikban.

De magàt nem akarja "reklamozni",lehet ugy van vele akinek ennyiböl nem tetszik az mehet

2020. jún. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ahogy írják ....mert megteheti. Így is fog kapni napi 10 megkeresést.
2020. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem is biztos, hogy nő.
2020. jún. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
4-es. Mondasz vele valamit. Egyik haverom is azzal szórakozott, hogy a fb-ról valami full idegen amerikai nő képével nyomult a társkeresőkön, leállt vagy 30 pasival beszélgetni, hitegetni őket, sőt még randikat is szervezett. Beteg dolog, de én már semmin sem csodálkozom.
2020. jún. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ó, egy képnek már örülni kell, sokan nulla képpel- nulla bemutatkozó szöveggel várják, h Brad Pitt rájuk találjon. Szerintem szánalmas az egész társkeresősdi, meg azok is akik ezeken hirdetik magukat, beleértve engem is.
2020. jún. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#5: nem kell lopni képet. Van egy oldal, ami random generál valósághű fotókat emberekről. Egyrol csak egyet. Azóta mindig ez jut eszembe az egy fotósokrol, hogy nem valódi, hanem generált, és feltehetően az ellenkező nembol.


[link]

2020. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szép nőknek több kép van😂😂Valaki írta ,H egy képpel is sok levelet kap.Hat ha csúnya vagy , akkor a dugó pajtik fognak írni.
2020. jún. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6-os, jót nevettem rajtad, ment a zöld pipa :D
2020. jún. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!