Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindig ugyanazt a problémát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig ugyanazt a problémát követem el, lecsúszok a lehetőségről mert addig halogatom a félénkségem miatt! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és bár nem vagyok csúnya, rájöttem hogy vannak önbizalmi problémáim. Alapvetően közvetlen és nyitott vagyok, kivéve ha azokról van szó akik tetszenek. Egy korábbi csalódás miatt már kimutatni sem merem egy férfinak ha tetszik, sőt ránézni sem merek. Így meg elég nehéz ismerkedni.

Tegnap lett volna lehetőségem odamenni a pasihoz aki tetszik, akit én szúrtam ki, tehát nekem kellett volna lépni. De egyszerűen beijedtem és nem ment, ránézni se tudtam.

Addig halogattam a dolgot, amíg le nem csúsztam róla, mert amennyire tudom, egy darabig nem fogom látni azokon a helyeken ahol eddig, a nyár miatt.

Már többször elkövettem a problemát, hogy emiatt az önbizalomhiány miatt lecsúsztam egy esélyről. És most megint.

Hogyan dolgozhatnék ezen? Valaki tudna tanácsot adni?



2020. jún. 20. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj. Csinálj egy szabályt, hogy döntési lehetőségnél 7 levegővétel alatt hozz egy döntést. Aztán csökkentsd.
2020. jún. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen odamész és ezt mondod: "Szia, ne haragudj, hogy zavarlak, de nagyon tetszel nekem. Itt a telefonszámom arra az esetre, ha esetleg kölcsönös a dolog."
2020. jún. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a nagyobb veszteség? Ha rosszul sül a dolog vagy ha lemaradsz a nagy lehetőségről?
2020. jún. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Nyilván az ha elszalasztom,de sajnos ez nem ennyire egyszerű. Leblokkolok, ránézni sem merek.

Ma mászkáltam a városban és igyekeztem gyakorolni hogy ránézek mindenkire aki tetszik pedig meg is nézem rendesen.:D


De nem megy olyan könnyen.

2020. jún. 20. 15:16
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Pedig ilyen egyszerű ez. :)

A korábbi csalódás mi volt? Próbáltál közeledni egy sráchoz és lepattintott? Vagy már a kapcsolatban csalódtál?


Mit csinálsz, amikor hozzád próbál közeledni valaki?

2020. jún. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Volt olyan hogy próbáltam közeledni és lepattintottak.

Volt olyan hogy egy pár napos rendezvényen ott volt egy férfi aki tetszett, igyekeztem közelebb kerülni és a pasas egy másik nőhöz közeledett, és mivel azzal a lánnyal közös szobánk volt, ott csinálták.


Volt még egy pár hasonló...

2020. jún. 20. 15:43
 7/12 anonim ***** válasza:
És kezdtél eddig azzal, amikor hozzád próbáltak közeledni?
2020. jún. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem is nagyon közeledtek. Így nem tudtam mit kezdeni vele
2020. jún. 20. 16:21
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz odamenni hozzá, elég, ha csak bűbájosan mosolyogsz rá és nézed, keresed a tekintetét, közelében vagy, próbálod feltűnésmentesen észrevetetni magad. Ha neki is megakad rajtad a tekintete, tetszel neki, azt észre lehet venni. De ha ez megvan, úgyis odamegy hozzád.
2020. jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Odamennék én csak félek:D

Őszintén...hány pasi menne oda az utcán valakihez?

2020. jún. 20. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!