Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Minden fiú szép barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiú szép barátnőt akar. Így a hozzám hasonló csúnya lányoknak hogy lesz barátjuk?

Figyelt kérdés

2020. jún. 21. 00:23
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Persze jelentsétek nyugodtan, ha valami nem úgy van leírva ahogy elképzelitek, akkor már kamu, troll stb

Nem egy lány van, aki boldog lenne és örülne, ha egy átlagos fiú észrevenné, nagyon rossz érzés, hogy pattintják őket, mert neki a szépséges lány tetszik, akiért mindenki oda van.

Így az átlagon aluli lányok könnyen oda is adják magukat és rászállnak a fiúra, csakhogy legyen valakijük, mert lánykörökben kinézik, akinek nincs pasija. Húsz fölött egyenesen selejt az a lány, akinek nem volt fiúja.

2020. jún. 21. 00:47
 12/29 anonim ***** válasza:
53%
Csúnya lányként simán lenne esélyed a saját ligádban, a csúnya fiúk között.
2020. jún. 21. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Ha mindenkinek más jön be, miért van az, hogy az összes fiúismerősömnek ugyanaz a pár lány tetszik? Valakinek biztos tetszeni fogsz-ezt már sokszor hallottam, azért mondják, hogy vigasztaljanak, de ők se gondolják komolyan.
2020. jún. 21. 00:51
 14/29 anonim ***** válasza:
57%

Mi lenne, ha mondjuk rákérdeznél, hogy miért jelentettük a kérdést? Nem azért, mert szerintünk nincs ilyen, hanem azért, mert a fogalmazásodba a srácokra jellemző mondatokat durrogtattad. Aztán, nem reagáltál ténylegesen, csak veszekedni akartál.


Pl.:

"Húsz fölött egyenesen selejt az a lány, akinek nem volt fiúja."

Volt már jó pár kérdés. A legtöbb férfinak ez nem volt gond. Ebből látszik, hogy troll vagy.

2020. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
63%
Küldhetsz képet privátban.
2020. jún. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Lány körökben selejt azt írtam. 16 évesen már furán néztek rám, hogy nem volt pasim akkor, most végképp. A szomszédok már egyenesen félnek, hogy nem megyek férjhez.
2020. jún. 21. 00:55
 17/29 anonim ***** válasza:
81%

Lány körökben fura? Miért, lányokkal akarsz randizni? :D

A szomszédok? A szomszédok teljesen tojnak rád.

Tényleg nem értem, hogy az ilyen kamu kérdéseknek mi értelme.

2020. jún. 21. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
Azt mondom, hogy a fiúk észre se veszik, le se tojják a csúnya lányokat, főleg úgy hogy versengés van a fiúkért, már az átlagos lányok is minden áron vágódnak befelé. Mégis sokaknak az átlagos lányok sem kellenek, csak a szép. Látom nem érted, min kell keresztülmennie néhány lánynak a rossz gének miatt.
2020. jún. 21. 01:04
 19/29 anonim ***** válasza:
80%

Értem én. Fájdalmas ez a trollság. És tádám, pont alattad van egy 20 éveses kérdés és egy férfi sem problémázik.

Tényleg érdekel: Az ilyen kamuknak mi értelme? Akár privátban is megírhatod.

2020. jún. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem vigasztalásból írtam, hogy valakinek fogsz úgyis tetszeni. Így gondolom. Én is nagyon sokáig azt gondoltam, hogy nem lesz senkim, mert csúnya vagyok. Aztán mégis. Egy részt közöltem magammal, hogy igenis szép vagyok, csak nem olyan mint a legtöbb körülöttem lévő lány, illetve elkezdtem rendesen foglalkozni a külsőmmel. Hidd el a nem top modell lányokból is simán lehet vonzó nőket csinálni, egy kis sminkkel, csinos ruhával... Csak nem siránkozni kell, hanem tenni valamit...
2020. jún. 21. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!