Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit találtok pozitívnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit találtok pozitívnak a másik nemben?

Figyelt kérdés

Olyan sok kérdésnél látni, hogy a két nem egymásnak esik és mindenért a másikat hibáztatják. Most arra lennék kíváncsi, hogy vannak olyan dolgok, amiket pozitívnak láttok a másik nemben? És, ha vannak, akkor mik? (Azért annál kicsit komolyabbra gondolok, hogy segít felvinni a szekrényt a másodikra.)

És mi az, amit szerintetek a ti nemetek jellemzőbben rosszul csinál a társkeresésben?



2020. jún. 21. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ezt így nem lehet megfogalmazni, mivel egyén függvénye, hogy kiben mi a pozitívum.

Most én hiába írom azt, hogy páromban (férfi) nagyon pozitívum az egészséges mozgásban gazdag életmód, nem iszik alkoholt, nem dohányzik, szeretne családot alapítani, fontos számára a testi-lelki harmónia, béke ez nem vonatkozik minden egyes férfira.

2020. jún. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ahogyan a rossz dolgokban nem lehet általánosítani, úgy a jó dolgokban sem. Szeretem az intelligens, művelt pasikat, akiknek rendben az önértékelése, tudják mit akarnak. De kevés ilyen van, és én is ilyen vagyok nőben, úgyhogy ez nem férfi tulajdonság. Szeretem, hogy fizikailag erősebbek, nagyobbak, mint én, de minden férfire ez sem igaz. Szeretem amikor jó apák, de sajnos kevés jó apát ismerek. Nem lehet általánosítani gyerekek, sem rosszban, sem jóban.
2020. jún. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem nagyon tetszik a finom női energia, báj, törékenység. A fészekrakó, családcentrikus attitűd. A szép mosolyuk, lágy hangjuk, finom érintésük. Olyan ez, hogy a legkeményebb acélszívet is képes felolvasztani. Imádom a testüket, hogy formás, szép idomok alkotják, a selymes bőrüket, a nedves puncit, amiben leírhatatlan tartózkodni, az érintésüket, az ölelést, csókot, tekintetüket. Vissza a lélekhez: szeretem, ha egy nő tudja, hogy nő és megmarad annak, tehát hagyja és igényli, hogy óvjam, védelmezzem, vigyázzak rá, elerjem, hogy felnézzen rám (nem anyagi téren). Szeretem megfogni a kezüket, magamhoz húzni őket, melyen a szemükbe nézni, abban elveszni, majd pedig szenvedélyes csókcsatákban részt venni. 🙃 F
2020. jún. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, nem mindenki egyforma és nem is úgy értettem, hogy mindenkire húzzunk rá valamit. Csak, amikor negatív dolgokról van szó, akkor mindenki lazán odavágja, hogy minden nő a pénzre hajt/minden férfi csak szexet akar. Ennek az ellenpólusára lennék kíváncsi.
2020. jún. 21. 13:51
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
punci, mellek
2020. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
53%
Én nőként a lazaságukat, a humorukat, azt, hogy amennyiben férfiről beszélünk és nem valami hibrid csicskáról, erősek, nem kényesek, sokkal inkább csapatjátékosok, mint a nők.
2020. jún. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
A nők jobbak a gyereknevelésben és a "női" munkákban (mosás, főzés, takarítás, stb.). A multitasking is jobban megy nekik.
2020. jún. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
A nők gyengédségét, ugyanakkor sokuknál a domináns hajlamot, és a szép lábfejüket kedvelem.
2020. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon lehangol, amikor egy nap 30 kérdést látok itt arról, hogy miért minden nő felszínes aranyásó és miért minden férfi egy életképtelen incel.

Utálom ezt a gondolkodást és hogy sokan valóban így gondolkodnak.

Nem tudok ilyen sablonosan tekinteni a nemekre, sem negatív sem pozitív értelemben, mert minden az adott személytől függ.

De ha olyan tulajdonságokat kéne mondani, ami 'hagyományosan' férfiasnak mondható és nagyon értékelek azok ezek:

logikus gondolkodás, találékonyság, nyugodt természet, intelligencia, bölcsesség, gáláns, udvarias viselkedés, értékteremtésre való hajlandóság (mind anyagilag vagy alkotni valami jót).


N

2020. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, kérdező, de ez egy ostoba, és lényegében értelmetlen kérdés.
2020. jún. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!