Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Más is ismerkedne még otthonról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is ismerkedne még otthonról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fiatal budapesti lány vagyok, szerencsém van, tudok itthonról dolgozni.

Szeretném magamat és a családomat is biztonságban tudni, amíg lehet, nem szívesen mennék el még ide-oda, csak ahová muszáj.


Tinderen minden srác máris talizni akar.


Létezik olyan fiú, aki szívesen ismerkedne online egy darabig még?

Vagy ne is álmodjak?


2020. jún. 22. 14:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Biztos vannak olyanok is. Kitartás!
2020. jún. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sok értelme nincs hónapokig írkálni, úfyis azt fogják gondolni hogy csak húzod az agyukat. De azért hajrá, hátha lesz valaki akinek jó így.
2020. jún. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én igen, szívesen, mert nekem is most inkább ez jön be:).
2020. jún. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én férfiként szívesen ismerkednék inkább hosszabb ideig, akár látatlanban is. Azt hittem, hogy manapság egyébként ez már nem divat, de ezek szerint vannak még ilyen nők is. A legtöbbeknek ahogy észrevettem azonnal kell minden, semmire nem hagynak időt, ha az ember már "kicsit lassabban" (mondjuk 40 éve a normálnak számító tempóban) akar "haladni", az már lúzer, nyomorék, selejt, önbizalomhiányos stb stb. Érdekes. :)
2020. jún. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!