Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők mennyire szállnak el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire szállnak el a sok facebookos dicsérettől?

Figyelt kérdés
Bármelyik nőismerősöm tölt fel egy képet, megy alatta az ömlengés, hogy "szépségess!" "nagyon csinos vagy barátosném!!!" "Kirájlány" stb. Akkor is, ha teljesen átlagos vagy szürke csajról van szó. Ez a sok, kontrollálatlan pozitív megerősítés nem növeli meg egészségtelen mértékben a nők egóját? A sok hercegnőzés után tényleg hercegnőnek érzi magát a csúnyácska lány is, aztán meg csodálkozik, hogy a herceg mégse jön...

2020. jún. 25. 13:54
1 2
 1/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
90%

Nem tudom, én a helyedben azon gondolkodnék el, én hol ronthattam el az életem, hogy csak ilyen proli, bárgyú ismerőseim vannak fb-n :D

Mert csak az ilyen türhő rétegekben megy a konkrét beszélgetés fb képek alatt :D Ennél már csak az van lejjebb, mikor kép alatt kérdezik meg: "hogy vagy Lacikám?!"

:DD

2020. jún. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Érdekes, "értelmiségi" ismerőseimnél is ugyanez megy, csak kevesebb helyesírási hibával. :D "Gyönyörű vagy!" "Ragyogsz!" "Igazi szépség!"
2020. jún. 25. 14:02
 3/19 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
97%
Ne idegelj, ne már! Legtöbb ismerősöm orvos/ügyvéd, ilyesmi, nálunk abszolút nincs ilyen. Jó, mondjuk nálam fiatalabb ismerősöm nincs is, pedig én is 25 éves vénjány vagyok.
2020. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
44%

Elszállnak, mint a héliumos lufi. Torz ítéletük alakul ki a saját értékükről. Azt hiszik, nekik jár a kapcsolat a legvonzóbb férfiakkal. Persze a vége pofáraesés lesz, mivel azok csak használni fogják őket, aztán otthagyják a francia. A nők ezek után már képtelenek lesznek lejjebb adni az igényeiket és reménytelenül fognak vágyni a felső kategóriás férfiakra - ezzel teljesen alkalmatlanná válva egy tartós kapcsolatra.


Családon belül példa.

Unokatestvérem igazi alfahím srác, tényleg az a külső, amire olvadnak a csajok, és agyonlájkolják-szívezik a fotóit.

Együtt volt egy kiscsajjal, aki teljesen átlagos volt, semmi extra vonzerővel. A kiscsaj a facen persze kapta rendesen a likeokat meg a dicsérő kommenteket, de azért ez nem volt a valóságnak megfelelő na mindegy... A srác qrogatta vagy két hónapig aztán dobta.

A csaj egy év után (EGY ÉV UTÁN!) sem tudta elengedni. Kamuprofilokról ír neki még mindig. Az elején meg maga volt a tragédia. Órákat várt a lakása előtt a semmiért, hívogatta, bement még a srác anyjához is a munkahelyére. Mint egy megszállott.


Persze érthető miért. A csaj mondjuk 10-ből 5 pont, a srác 10-ből 10. Ilyen pasast az életben nem kaphat komoly kapcsolatra. Túl jó volt neki, és belerokkant az elvesztésébe.

Szerinted ez a csaj képes lesz ezek után valaha normális kapcsolatra egy átlagférfival? Aligha...


Elhitették vele a sok egópumpával, hogy ő elég jó nő ehhez a szinthez. Mostmár szerintem képtelen magát a tényleges szintjén látni.


De így járt. Hát ez van.



Megoldás:

Olyan nővel gyere össze, akivel megvan a szintkülönbség. 10-es skálán legalább kettővel legyél jobb.

(Vagy nyilván ha normál egójú-önbizalomhiányos csajt találsz az is kiváló opció, de ez mondjuk 100 nőből 1.)

2020. jún. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
39%
Növeli az egójukat, elhiszik, hogy szépek. Pedig szarul néznek ki.
2020. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
81%
Az én ismerőseim között miért nem divat az ilyen seggnyalás minden fotó alatt? Sőt, miért nem divat egyáltalán a szelfizgetés? Párhavonta ha egyet látok a falamon, akkor már sokat mondtam.
2020. jún. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%
Nőként úgy gondolom, súlyos hibát követ el az, aki az efféle szelfiposztolgatással lényegében a külvilágra, random idegenekre bízza a saját önértékelését. A képmással való visszaélés veszélyeiről nem is beszélve. (Én magam nem vagyok, nem voltam, és ha rajtam múlik, nem is leszek fönt a Facebookon vagy Instagramon.)
2020. jún. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

#7


Te öreg vagy? A Face, insta ma már alap...

2020. jún. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Sunshinedoll ***** válasza:
91%

Én alapvetően semmi problémát nem látok abban, ha egy nő nem szenved mindenféle kisebbségi komplexusban.

Ilyen kommenteket meg nyilván közeli barátok és rokonok hagynak, akik nagy valószínűséggel szóban is elmondják ugyanezeket, nem hiszem, hogy a facebook annyira releváns ezügyben.


Egyébként nem tudom, az én feedemen ez kb. 10 évvel ezelőtt volt divat, ma már egy ilyet se látok, de biztos én vagyok öreg :D

2020. jún. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
75%

"A sok hercegnőzés után tényleg hercegnőnek érzi magát a csúnyácska lány is, aztán meg csodálkozik, hogy a herceg mégse jön..."


Miért kötöd össze a külsőt az önbizalommal? A külső egy mulandó dolog, az okos ember nem ebbe fekteti az önbizalmát.


Akit pedig szeretsz, azt szebbnek látod, akkor is, ha csak barátként szereted.


Ha meg nekik nem jön a herceg, az az ő bajuk, ne irigykedj, csak mert te már ráfanyalodnál a csúnyákra is, de nem kellesz nekik.

2020. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!