Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az online társkeresőkön a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az online társkeresőkön a nőknél alapelvárás az, hogy egy 27-29 éves férfi saját lakásban lakjon? A napi több tucat levélíróból mindenképp saját lakásos férfit akarnak kifogni?

Figyelt kérdés
2020. jún. 26. 08:48
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem hiszem, de ha van lakasos is aki szimpatikus, akkor nyilvan ot valasztjak. De biztos hogy nem alapelvaras.
2020. jún. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Nem minden esetben, de szerintem 95%-ban alapelvárás.
2020. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Ennyi idősen saját lakás/albérlet vagy valami hogy ne maminál lakj simán elvárható és úgy mondom ezt hogy mégcsak nő sem vagyok.
2020. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nekem nem volt alapelvárás, a barátom a szüleinél lakik mert nincs annyi pénze hogy elköltözzön és azért elég sokan vannak így
2020. jún. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az egyáltalán nem elvárás. Nem is ismerek ilyen fiút aki 27-29 saját lakással rendelkezne,vagyis ja de egy valakit aki 19 évesen felköltözött Pestre és azonnal dolgozni kezdett és most 27 éves korára hitelből vett lakást. De ezenkívül senki mást.

Viszont az,hogy külön éljen szüleitől pl albiban az már inkább elvárás. De azt is meg lehet érteni bizonyos esetekben,ha otthon van pl ha jóban van szüleivel,nagy a ház,neki adták fél emeletet ilyesmik.

2020. jún. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinél elvárás.
2020. jún. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbbnek igen. Miért ne?
2020. jún. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A saját lakás nem szempont, szeretem közösen elerni a dolgokat, megteremteni az otthont!

De azért lakjon már külön!

N27

2020. jún. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%
Egy ennyi idős embernek általában akkor van saját lakása, ha szülők vettek neki/örökölt. Ezt látom ismerősi körben. Szerintem egy ilyen férfi semmivel nem ért el többet, mint aki otthon lakik. Mindkét típus szülők pénzén él. Aki tényleg maga kereste meg a lakásra valót, ott kérdéses, hogy pár év alatt pályakezdőként milyen lakást tudott venni és hol. Mert lepukkant garzonnal/ Kukutyinfalván lévő ingatlannal nem jut sokkal előrébb.
2020. jún. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Jó, azért azt tegyük hozzá, hogy az esély nem csak ettől függ, de nyilván jobban imponál az, ha a leendő társa önálló vagy egyedül él és ha még válogatni is tud, akkor ezt az utat fogja választani.
2020. jún. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!