Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek kibeszélik a háta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kibeszélik a háta mögött az ismerősei, kollégái az olyan embert, aki már van 30 éves, és soha nem beszél a nőkről, sosem volt barátnője? Igaz nem kérdeznek rá sosem, de a háta mögött röhögnek rajta?

Figyelt kérdés

2020. jún. 27. 21:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
20 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Normális munkahelyen ezt szerintem pknt letojják, semmi közük hozzá. Ha meg kontárkodnak, dobbantani kell.
2020. jún. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ayrton Senna sem mesélt ilyesmiről sosem - az a bunkó Piquet célozgatott is rá, hogy meleg. Azt pedig senki nem mondhatja, hogy Senna nem volt menő - mégis gúnyolódott (nem is igazán a háta mögött) egy bunkó ember. Akkor szerinted egy Átlag Ákos mit várjon? :D
2020. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Igen sajnos, mert az emberek sokasága primitív, és aki más mint a szürke szar átlag, arra vagy irigykednek, vagy pofázni kell róluk hazugságokat, vagy alátenni, de minden esetre megpróbálják megakadályozni, hogy élje a normális kis életét. Pusztán azért mert más, mint ők.
2020. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljes mértékben így van, saját tapasztalat is, részben. Arra nem gondolnak sokan, hogy pl.: van egy betegsége, és emiatt nem tud/nem akar másnak rosszat, így inkább az önkéntes remeteséget választja.
2020. jún. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is így gondolom, hogy igen, kibeszélik.
2020. jún. 27. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
93%
Emberfüggő. Nálunk a közvetlenebb kollégiámnál ez fel sem merült soha, mint téma, teszünk rá magasról, hogy kinek mi a szexuális és szerelmi élete, de dolgoztam már rettenetesen pletykás embere között is.
2020. jún. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Na most a soha nem beszél a nőkről és a sosem volt barátnője az 2 különböző dolog.

Pl nekem van, de ha szoba jön mindig koptatok mondván hogy ez az én magánügyem.

Sosem beszélek róla kollégáknak semmi közük hozzá. Engem se érdekel az ő életük.


Az meg hogy, kinek nincs és hogy kit beszélnek ki, azzal én nem is tudok mit kezdeni meg nem is érdekel. Néha meghallom az efféle storyzgatásokat, de teszek rá. Mi a f...t kezdjek én azzal hogy osztályvezetőnek pl 2 válás után komoly kapcsolat kéne. Vagy azzal hogy egy másik kolléganő a 4 gyerekével mit összeszenved. Magánügy. Minden irányba.


31 F

2020. jún. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
18 éves vagyok és a melóhelyen engem is kibeszélnek amiatt, mert még sosem volt barátom. Szóval szerintem téged is simán kibeszélnek.
2020. jún. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!