Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Úgy érzem nem kellek senkinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Róbert dávid kérdése:

Úgy érzem nem kellek senkinek,ezért gyakran van rosssz kedvem,mit csináljak?

Figyelt kérdés
Rossz érzés hogy lassan 30 vagyok,és még sose bújtam ágyba nővel.Nem volt sosem tartós párkapcsolatom. Úgy érzem mintha ez örökké így maradna amig meg nem halok.Belefáradtam a sok elutasítás,hogy legyünk csak barátok. Nekem nincs(nemvolt) apám aki ezekre megtanítson. Nézem a szexfilmeket gyakran maszturbálok rá. Félek leszólítani bármilyen nőt, a szórakozóhelyeket meg utálom mint a bánatot. Biztosan bennem van a hiba de a nőkben is amiért ilyen válogatósak.29/F

2020. jún. 28. 14:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Jó nagy troll vagy kérdező :D Fogadok, hogy te is válogatsz a nők körében, különben már biztos akadt volna már valami igénytelen zsírdisznó vagy egy ingyen k*va, akinek mindegy. :D
2020. jún. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gondolom neked se elég zsírdisznó vagy ingyen k*rva....
2020. jún. 28. 15:09
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nincs ilyen problémám. Különben is nő vagyok :P
2020. jún. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Neked az a hasznod meg itt a gyakorikérdéseken ha az ember itt feltesz ilyen jellegű kérdést hogy a másik keserűségén éljenek,és lehúzzák egymást
2020. jún. 28. 15:12
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerinted mi az oka, amiért nem találsz barátnőt? Az, hogy túl válogatósak, és nem téged választanak?
2020. jún. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Gép ellött ülök,és nem csenget be egy nő sem figyuuu járjunk már.
2020. jún. 28. 15:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval troll kérdező vagy :D Azt várod, hogy majd az ablakon repül be a sültgalamb. Majd talán egy következő életedben. Csak győzd kivárni :*
2020. jún. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Teis troll vagy az ilyen hozzászólásoddal
2020. jún. 28. 15:26
 9/11 A kérdező kommentje:
hülye p*icsa
2020. jún. 28. 15:26
 10/11 anonim ***** válasza:
:D
2020. jún. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!