Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A fiatalabb korosztály miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiatalabb korosztály miért nem kommunikatív?

Figyelt kérdés

A fiatalabb korosztály nálam a 35 év alattiakat jelenti, nem a 15 éveseket. Mivel 18 vagyok, nem hiszem, hogy a szüleim örülnének egy 40-es férfinak, és nem is szeretnék 50 évesen gyászolni.


Internetről is volt már párom és a ''nagyvilágból'' is, amit a véletlenszerűségnek köszönhetek, tehát nem lehet azt mondani, hogy rossz helyen keresgélek, mivel sok helyről szedtem össze fiúkat.


Első párommal nem tudtam beszélgetni, alig kommunikáltunk, folyton csak én dumáltam, ami elég fárasztó egy bizonyos idő után. 22 éves volt, én pedig akkoriban 16.


Nem sokkal később egy 23 éves párom lett, Ő nagyon közömbös volt, egy szót sem szólt, ha kérdeztem Tőle valamit, egy szavas válaszokkal letudta azt. Voltak idősebb barátaim is. 30-asok, Ők pedig megcsaltak, így hoppon maradtam.


Tehát, az idősebb korosztály félrelép és nem vesz komolyan, a korombeliek pedig szótlanok. Hogy is van ez? 18L


2020. jún. 28. 15:33
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Én jó pár nagy dumas fiatal srácot ismerek.

Valamiert ugyanolyanokat vonzasz bem

2020. jún. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A 30-as barátaid valószínűleg csak a kalandot látták benned,majd miután meguntak,lecseréltek egy másik,hozzád hasonló korú lányra. A te korosztályoddal már bonyolultabb is lehet a sztori. Elképzelhető,hogy szimplán nem érdekelted őket annyira,hogy az "egy szavasnál" részletesebb válaszokat adjanak neked,avagy nagyobb beleéléssel beszélgessenek veled. Ugyanakkor az is lehetséges,hogy nem mertek/tudtak megnyílni melletted és ezért voltak olyan szótlanok. Azt tudom tanácsolni,hogy ne add még fel (18 évesen meg pláne ne :D),maradj továbbra is ugyanilyen nyitott az emberek felé,idővel pedig úgy is megtalálod azt,akivel hosszútávon is jól érzed magad. Nekem elhiheted (mivel én is a te korosztályodhoz tartozom),hogy jó páran vagyunk még fiúk,akik érdeklődőek a másik iránt,valamint nem az a céljuk,hogy egyik virágról a másikra szálljanak :)
2020. jún. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én pl nem ezt tapasztaltam, tinikoromban volt jópár hosszabb-rövidebb kapcsolatom, de nem volt probléma sokat dumálós pasikat találni. most 25 évesen is sok ilyen van a környezetemben
2020. jún. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%

Olvasd már végig a saját kérdéseket, szerinted 30 alatt 2 mondatban beszél mindenki? Te is látod hogy ez címeres okorseg.


Te egyszerűen megtaláltál két csendes fiút, ennyi. Egyébként 22-23 éves srácok nem 16 evesekhez valok, valószínűleg pont azért találták meg téged mert a korosztalyukkal se nem tudták kommunikálni.

2020. jún. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez, hogy megtaláljátok-e a közös hangot mutatja, hogy összeillesz-e valakivel 21F
2020. jún. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Több párom volt, mint amiket leírtam, de nem akartam minden egyes szituációt felvázolni, mikor mindegyik kb ugyanaz.
2020. jún. 28. 21:01
 7/8 anonim ***** válasza:
Szóval sorban olyan fiúkat találsz meg akik csendesek. Miért?
2020. jún. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó kérdés.
2020. jún. 29. 10:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!