Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sajnálni kell azokat a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sajnálni kell azokat a férfiakat akik túl válogatósak és ezért egyedül maradnak?

Figyelt kérdés
A fiatal fiúk válogatnak, mindenek ugyanazok a lányok kellenek, de nem jut mindnek szép és csinos feleség. Ezek a pasik aztán 30 felett el vannak keseredve és sokuk - bár néhányan akkor se adják lejjebb - beérné egy átlagossal, később páran még csúnyácskával is. Teszik a szépet, hogy milyen rendesek, mégse kellenek. Közben a húszas éveikben csak a csini, szép csajok után futottak. Miért gondolják azt ezek a férfiak, hogy ezek után az átlagos, átlag alatti nők majd kötelesek lesznek velük lenni, ha addig semmibe vették őket?

2020. jún. 28. 16:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%
Pont próbálkozott nálam nemrég egy ilyen pasi. Régen lenézett, mert nem voltam plázacica. Most meg 40 körül jó lennék neki, mert nincs senkije. Hát elcseszte... Remélem magányosan pusztul el.
2020. jún. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell sajnálni senkit.
2020. jún. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%
Első kommentelő XD, nagyon jó. Én is hasonlóképp jártam. Volt egy fiú, aki nagyon tetszett nekem a középiskolában, be is vallottam az érzéseimet, de elutasított, neki csak és kizárólag a nagydumás, könnyen kapható jó nők kellettek. Kb 2-3 éve történt, hogy egy munkahelyre kerültünk. Valószínűleg nem emlékezett rám, mert nagyon udvarolt volna. Nekem már családom van, mindketten a 30-as éveinkben járunk, neki meg még egy komolyabb kapcsolata sem volt. Ilyenkor érzem, hogy van igazság :D
2020. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
#3 neked az miért jó, hogy egyszer valakit nem érdekeltél, és most annak örülsz, hogy neki még kapcsolata sem volt? Ha férfi lennél most kapnád az ívet rendesen, de nem vagy az szóval még te leszel dicsérgetve, hogy milyen fasza csaj vagy.
2020. jún. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%

Én ezt mindenkinél magánügynek tekintem. Egyébként attól hogy valaki kapcsolatban van nem biztos hogy neki olyan jó.

Pl a kollégáim fele pont hogy ezért idegbeteg.


De nem ítélek el senkit. Éljen mindenki úgy ahogy akar.


31 F

2020. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%

Mindenkinek joga van az életét úgy elkúrni, ahogy akarja. Nem tudok sajnálni egy olyan embert, aki önként hozott egy döntést magának, amiben benne volt ez a kimenetel is... Mindannyjan kockáztatunk a válogatással, hogy egyedül maradunk. Akinek ez nem tragédia, mert a normálisan vagy sehogy elvét vallja, az boldogan válogat. Akit ez idővel elkezd zavarni, mert neki a kapcsolat megléte jobban számít, az meg lejjebb adja meg elkeseredetten kezd keresni.


Nekem is megvannak a saját döntéseim és a saját kockázataim. Ennek ellenére megvan a saját családom is már, nem érek rá másén sajnálkozni, sem kárörvendeni.

2020. jún. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nem adjuk lejjebb az igényt, csak azért, hogy legyen valakink. Kb mintha szemen köpnénk magunkat.


Nem, nem kell sajnálni. Sajnáld azt, aki kapcsolatban él, és engem irigyel, mert nekem marad pénz hó végén a számlámon, neki meg 10.én már nincs semmi, mert elment a "családra"

2020. jún. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van egy haverom akit nagyon sajnálok! 30 as és sose volt csaja. Ő is válogat! Annyi baja van hogy macis alkat de vékony lányt szeretne. Amúgy nem csöves, értelmes, van hobbija amiben tehetséges, személyiségre jólelkű (pl nagy állatvédő) , olyan ember akinek tényleg lehetne egy normális kapcsolata. Sajnálom mert tényleg ilyen alkat és rendszeresen edzett évekig. És akkor se fogyott annyit csak hogy átlagos lehessen és merjen a nőkkel ismerkedni.
2020. jún. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
1-es vagyok. Az, hogy valakinek 30 felett nem volt még komoly kapcsolata a válogatás miatt, azt miért is kéne sajnálni? Ráadásul aki fiatalabb korában nagyképű volt, azon miért ne lehetne kárörömködni? Így járnak az ostoba felfuvalkodott emberek.
2020. jún. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Mert aki megválogatja hogy kivel jön össze az már egyből nagyképű és beképzelt? Ostoba barom vagy az a helyzet...
2020. jún. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!