Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, ebben mi, és miért sértő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ebben mi, és miért sértő a számotokra?

Figyelt kérdés

Nyár van. Kivetkőztök.


Miért zavaró, ha beszélgetés előtt, mikor odamentek egy férfihez, miközben közeledtek felé, az végigmér titeket?

Pláne sokakat zavar a lábujjak szemrevételezése.


De akkor miért nem öltöztök fel rendesen, zárt ruházatba?



2020. júl. 2. 10:39
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
93%

“ De akkor miért nem öltöztök fel rendesen, zárt ruházatba?”

Talán mert nyár van???

2020. júl. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
94%

Nyáron. Melegben. Zárt ruházatban. Te beteg vagy?

Inkább nem tudsz viselkedni az a baj, azért nincs nőd. Nevetséges vagy.

2020. júl. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:

Na ne már!


Hosszabb szoknya és zárt cipő, ki lehet bírni, ráadásul SOK helyen tilos a lábujjakat mutató cipő, és a rövid, térd feletti szoknya!

2020. júl. 2. 10:47
 4/35 anonim ***** válasza:
91%
Számomra ez nem sértő. Olyan ruhákat hordok, ami megfelel az alkalomnak és az időjárásnak is. Ebbe beletartoznak a rövidnadrágok, szoknyák minden hosszban, nyári ruhák. Nyáron én csak szandált vagy normális, utcai papucsot hordok, kivéve ha futni megyek, akkor nyílván zárt cipő van rajtam. Ha valaki megnéz úgy veszem, hogy jól nézek ki. Az idétlen bámulásokon sem akadok ki, van aki csak így tudja kifejezni a tetszését, van ilyen. Mindenki oda néz egyébként, ahova akar.
2020. júl. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
93%

Én lazán elájulok melegben, ha túlöltözök. Illetve nem tudom egy bolygón élünk-e, de gyanítom te se szereted, ha a meleg rétegzett ruha 40 fokban az izzadt hátadhoz ragad. Én se. :D


Lengén öltözök, amennyire csak lehet. Abszolút nem zavar, ha megbámulnak miatta, annál többet úgyse tehetsz. :DD

2020. júl. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
87%
Mert emberi lények vagyunk és igen sértő, mikor tárgyként kezelnek. De amúgy nem gond ez. Ha valakihez odamennék beszélgetni, és ilyen suttyó módon viselkedne, akkor sarkon fordulnék. Időt spórol nekem.
2020. júl. 2. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
20%
Csak akkor baj ha nem jóképű a pasi.
2020. júl. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
#3 Sorolj fel párat a sok hely közül, mert csak a templom ugrott be...
2020. júl. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

8.-nak.


Multik, irodai környezetben.

2020. júl. 2. 11:14
 10/35 anonim ***** válasza:
80%

Én mondjuk többek között ezért veszek minimum térdig érő szoknyát/nadrágot és egy zárt cipőt, mert gyűlölöm mikor valami idegen faszi úgy gusztál mintha a hentespultnál lenne....

N

2020. júl. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!