Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan sikerülhetne elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan sikerülhetne elveszteni a szüzességemet (párkapcsolaton belül!) lassan 27 éves nőként?

Figyelt kérdés
Van stabil állásom, szerető családom, de egy igazi kapcsolat is nagyon hiányzik, amiben sosem volt még részem. Nagyon rossz érzés, mikor a barátaim, kollégaim mesélik, hogy milyen programokat csimáltak mondjuk a hétvégén a párjukkal közösen, akkor én ilyenekről csak álmodhatok. Ismerkedéssel próbálkozom Badoon és Tinderen is, de nagyon kevés egyezésem jön össze, akivel beszélgetni kezdek szinte mindenki csak max. 1 éjszakát akar vagy egyéb belső tulajdonságai olyanok, hogy elképzelhetetlen, hogy kapcsolat alakuljon ki köztünk. Pedig nincsenek abszolút nagy elvárásaim, külsőleg sincs egy olyan ideálom, amihez mindenképp ragaszkodnék, mégsem jön össze. Már arra is gondoltam,hogy kiköltöznék külföldre, hátha ott nagyobb sikerek érnének ilyen téren.

2020. júl. 2. 13:20
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
15%
Ez kamu.
2020. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos valóban ilyen szerencsétlen vagyok.
2020. júl. 2. 13:23
 3/57 anonim ***** válasza:
22%
Hát... ismerkedj tovább...
2020. júl. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
18%
Kétlem hogy külföldön nagyobb szerencsével járnál. Ha ennyire nem akar összejönni ott vmi probléma van veled.
2020. júl. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
100%
Mióta próbálkozol?
2020. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Igyekszem magamon javítani, amot tudok, jobb emberré válni. Nagyon sok pszichológiai és párkapcsolati témájú könyvet, szakcikket szoktam olvasni, tisztában vagyok a nagyvilág közéleti eseményeivel, tehát szerintem lehet velem értelmes diskurzust folytatni. A külsőm sajnos adott, nincs szép arcom, de nem szeretném magam plasztikai sebésszel teljesen átszabatni.
2020. júl. 2. 13:32
 7/57 anonim ***** válasza:
1%
Már biztosan kaptál pár privit, nagy számok törvénye alapján egy úgyis bejön. Tuti kamu
2020. júl. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem te nem igazán akarsz ismerkedni vagy alapból brutális előítéletekkel irányulsz mindenki felé. Szándékosan nem igényeket írtam, mert az más. Igényei, elvárasai mindenkinem vannak és kell is hogy legyenek, de ez nem azt jelenti, hogy valakit egyből leírunk csak mert elsőre nem tűnik tökéletesnek. Szerintem adj esélyt több férfinak. Legalább beszélgetés szintjén. Ez nem jelenti azt, hogy mindenkivel jópofizni kell, de egy esélyt mindenki megérdemelne. Sajnos a mai nők még ennyit se adnak meg áltlában. Én férfiként érzem úgy, hogyesélyem sincs még csak bizonyítani sem, hogy én alapból jó lennék társnak, barátnak. Mert esélyt nem kapok erre. Eleg szomorú, de ez van.

Nőként pedig amúgy is milliószor könnyebb az ismerkedés, ha pl. Tinderen csak a férfiak 20%-át húzod jobbra (? vagy amerre kell, hogy tetszik) már lesz pár napon belül jó pár matched. Anno rrgisztráltam egy kamuprofilt nőként, hogy megnézzem mégis milyen férfiak vannak fenn, kikkel kellene "versenyeznem" és hány like jön össze egy éjszaka alatt. Hát 99+... Ennyit tud kiírni a rendszer után már nem jelzi tovább.

2020. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
Az említett oldalakon lassan 4 éve, bár azt nem mondom, hogy mindennap azonos intenzitással. Emellett egyszer voltam ún. túrarandin, de ott is csak beszélgetésig jutottam el, ráadásul nálam jóval (értsd: +10-15 évvel) idősebbek voltak.
2020. júl. 2. 13:35
 10/57 anonim ***** válasza:
12%

Mi a baj az egyéjszakással? Ennyi idősen már az kéne legyen a célod, hogy megszabadulj a szüzességtől. Ennyi idősen ez nem cuki, meg nem vonzó.

Ne kergesd tovább a habos-babos álmot. Ha nem leszel szűz, könnyebb lesz ismerkedni.

2020. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!