Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, összesen eddig 5 barátnőm volt, és megmondom őszintén már nem is tudom, hogyan sikerült összehoznom a dolgot.


Egyszerűen nem tudok csajozni, nem tudok ismerkedni lányokkal. Munkahely nem opció, mert ott nicsenek lányok, Badoon és Tinderen senki nem ír vissza, ha igen, akkor pár üzi után eltünnek, élőben ismerkedésnél vagy foglalt mindenki vagy nem vagyok elég bátor, hogy oda merjek menni, és nem is akarom, hogy úgy tűnjön nekem mindenképpen szükségem van valakire.


Ha el is jutok odáig valakivel, hogy beszélgetünk, valahogy úgy érzem csak én beszélek, vagy nem vagyok elég bátor, hogy talit beszéljek le, vagy visszautasítanak, nem közvetlenül hanem kitalálnak valami kamu indokot, hogy miért nem érnek rá vagy, ha le volt beszélve azt mondják hogy valami közbe jött.



2020. júl. 7. 00:39
 1/8 anonim válasza:
35%
Bulizz, haverkodj, találj társaságot. Lesz ezekből! Hobbidat űzd csapatosan stb :)
2020. júl. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezeket mind szoktam.
2020. júl. 7. 00:58
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Ismerj meg embereket. Tanulj meg kommunikálni és tanulj meg empatikusan figyelni.


Kezd ezzel: [link]

2020. júl. 7. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
34%
Pasizz!
2020. júl. 7. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
Tarskereson kitartas kell. Match utan irj csak, de ne akarj jo statisztikat. Honapos tavlattal szamolj. Csak csalodsz, ha mindenkinel probalkozol es megsincs semmi. Napi fel orat szanj erre a ket tarskeresore, plusz a valo elet meg mindig marad.
2020. júl. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

Fél évig voltam fenn badoon és tinderen párhuzamosan, ez alatt kb. együttesen 5-6 match jött össze, és ha 2 csajjal tudtam "beszélgetni". Ez kb. annyit jelent, hogy visszaírtam legalább, és csak az 5. mondat után léptek le.

Szerintem tarskeresővel csak pazarlod az időd, főleg ha saját bevallásod szerint sem tudsz csajozni. Egyébként ha eddig volt 5 csajod akkor szerintem nálad nincs semmi gond. Nekem 25 évesen volt eddig 1 párkapcsolatom, és ezen kívül soha semmilyen csajjal nem volt semmi.

2020. júl. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%

Köszi a lepontozásokat!

Ez egy jó barátság kezdete, ha lepontozósdit játszol, beszólsz és ellent mondasz.

2020. júl. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Nem tudok csajozni"


"5 barátnőm volt"



Na elmész te a francba....

2020. júl. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!