Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfival hogyan közölnéd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfival hogyan közölnéd finoman hogy már nem 20 éves?

Figyelt kérdés

Hanem 40 és ezért ne egyetemisták közt ismerkedjen! Kicsit fura hogy ő ezt magától miért nem látja és érti.


Ti már találkoztatok ilyen férfival? Vagy ez tök megszokott hogy 20-as egyetemista társaságban itt van egy ilyen "időutazó" aki úgy viselkedik és él mintha még ő is velünk egykorú lenne?


Olyan karikatúra szerű az egész jelenség. A többiek csak röhögnek de engem kellemetlenül érint, mikor utcán odajön hogy na "este a buli hogy lesz" stb. meg nyomul is több lányra akik lányai lehetnének kora alapján, legszívesebben megmondanám hogy "menj haza a családodhoz és gyerekeidhez". Bár gondolom nincs neki.



2020. júl. 7. 22:26
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
85%
És hogy kerül ez az "időutazó" az egyetemista társaságba? Egyáltalán mit keres ott, ha rajta kívül mindenki huszonéves?
2020. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
56%

21.


Gondolom ő fizeti a piát meg a többi szar partikelléket - ezért is veszik be magukhoz, mert a Szent Potya általában felülírja a normákat.

2020. júl. 8. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Engem az nem zavar, ha valaki idősebb létére együtt mulat velünk vagy csatlakozik a köreinkbe. Vannak nálam 10-15 évvel idősebb szaktársaim, helyén kezeljük egymást és jókat beszélgetünk, szórakozunk néha. Engem az zavar, mikor az ilyen arcok csak azért telepednek ránk, hogy utána nyomuljanak meg próbálkozzanak.


Egyszer voltunk valahol újévkor bulizni. Talán 22 éves lehettem. Egy 40 körüli házaspár csatlakozott hozzánk, együtt ittunk, mindenki mesélte a saját sztorijait, röhögtünk részegen egymás nyakába borulva. Nagyon jó élmény volt, azóta is néha írunk egymásnak.


De jellemzően akik idősebb fejjel betalálnak, azok nem ilyenek, hanem lepukkadt agglegények, akik feszes husival akarnak dugni és csak ennyit látnak bennem/bennünk. Inkább csak rontják a bulit és baromi kínos lesz az egész tőlük meg a kiéhezettségüktől. Látszik rajtuk, hogy nem valóak oda. A fiatal társasághoz öregesek, az egyetemistákhoz meg együgyűek általában.

2020. júl. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ez egyetemi buli lesz, csak hallgatóknak, külsôsök nélkül.
2020. júl. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
76%

Jesszus, nem más életével foglalkozik, a pasi a saját életébe rondít bele a csajnak. Miért nem tudja helyretenni? Mert a legtöbb 20as még lelkileg gyerek, aki azt hiszi valamivel tartozik(tisztelettel) az idősebbnek meg az valamivel különb, okosabb, érettebb, blabla nálá és nem illik neki megmondani, hogy húzzon a fszba. Persze az ilyen öreg negyven-harmincasok pont ezt szeretik, a csendesebb, irányítható, ellentmondani nem merő, mindent eltűrő 20 körülieket.


Mondd meg, hogy nem nèz ki fiatalnak, idős és visszataszítónak látod, hogy veled akar lógni.

2020. júl. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
0%
#25, mondja csak, valószínű számíthat egy négyszemközti intenzív fejmosásra...bár valaki írta az elején, még egy bicska is előkerülhet a 20-as generációból, szóval jobb, ha vigyáz...
2020. júl. 8. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
78%

Már miért járna neki fejmosás?? Minden joga megvan hozzá, hogy elküldje ne barátkozzon, ne álljon szóba, ne lógjon vele. A pasi nyilván erősen sérült, ha nem veszi észre magát, max ezért fordulhat elő, hogy visszaszól, nem azért, mert a kérdező megérdemelné.


Miért kellene a kérdezőnek férfinak lennie? Ha egy 20 éves le akar rázni egy idősebb hapsit, az nyilván csak férfi lehet, ugye?


Egyszerűen sokunknak taszító vagy sajnálatból lógunk idős, apánk korabeli emberrel. Értem én, hogy a 80 évednek csak a felénél jársz, de egy 20 éveshez képest 10+ évvel idősebb vagy, hozzáképest idősnek számítasz, pont annyira, amennyire te sem lógnál 50-60as emberkékkel.

2020. júl. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
12%
Az én párom is 32 évesen ment vissza tanulni, és milyen szerencse mert így megismerkedtünk. A kutyát nem érdekelte, hogy van köztünk 11 év. Mi mindig azt mondtuk, hogy ha valaki 40 évesen fel tud szedni egy 20 évest akkor hajrá, gratulálok neki. Mondjuk annyi különbség van azért, hogy nálunk én vagyok a koravén és nem ő a gyerekes szóval ezért voltunk szellemileg is partnerek. Természetesen létezik az a verzió is amikor annyira gyerek fejben valaki, hogy hiába 40 éves mégis annyira éretlen, hogy 20 évesek között érzi jól magát.
2020. júl. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Kérdező erről nem kell kérdés mond el neki és kész!
2020. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
54%

A nagy korkülönbséges pároknál mindig azt hiszi a fiatalabb(nemtől függetlenül), hogy ő az érettebb a kortársainál, az idősebb meg azt, hogy a kortársai túl idősek lélekben, ő pedig megfelel a korának, mert beismerni nem fogja, hogy “éretlen”, “gyerekes”.


Tudom nehéz, de itt van huszon x évesen legalább, gondolj vissza a 10 évvel ezelőtti énedre, aztán mondd, hogy rendben van ez a korkülönbség. Lógnál a régi önmagaddal? Én nem, nagyon nagyon gyerek voltam, pedig akkor is már 19 voltam. Minden egyes ismerősöm nagyon éretlen, fiatal volt 10 éve.

2020. júl. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!