Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért foglalt a jó nők jelentő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért foglalt a jó nők jelentős része?

Figyelt kérdés

Az átlaghoz képest szerintem elég sok embert ismerek és gyakran ismerek meg új embereket is. Szóval ismerek jópár nőt, és egyszerűen nincs köztük olyan aki tetszik és egyedülálló.

Ha látok (megismerek) egy olyat aki tetszik, akkor nagy összegben mernék fogadni, hogy párja van.

Ha pedig netán egy ilyen nő szingli lesz azt rendszerint akkor tudom meg amikor az új pasijával rak ki közös képet (tehát már ismét nem szingli).


Az már egy másik kérdés, hogy mennyi esélyem lenne egyébként, ezt a részt valószínű megtudnám oldani, a gond ott van, hogy stabil kapcsolatban lévő hűséges nőknél lehetnék egy félisten akkor se lenne esélyem.

Egyszer próbálkoztam be egy ilyen nőnél (folyton panaszkodott mennyire rossz a kapcsolatuk), ennek ellenére nem jött össze és azóta is együtt vannak...


Tehát a kérdésem, hogy mégis hogy lehet az embernek olyan barátnője aki az átlagnál bőven jobban néz ki? Mert én eddig az egyedülálló és jól kinéző közül mindig csak egyet tudtam volna választani..



2020. júl. 10. 15:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy te is jobban nézel ki az átlagnál.
2020. júl. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Úgy ha nagyon-nagyon jó pasi vagy.
2020. júl. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
19%
Eleve túlkereslet van a nőkre, mivel a nagyon jó pasik többnyire 2-3 nőt dugnak. Ha egy akár gyengén átlagos nőt megkefél egy nagyon jó pasi, az már utána nem nagyon tudja lentebb adni az igényeit, inkább lesz továbbra is a jó pasik második nője. Ezért van az, hogy a kevésbé jó pasiknak úgy tűnik, mintha hiány lenne nőkből. Nincs hiány, csak nem egyenletesen vannak elosztva pasik közt:)
2020. júl. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A jó nők könnyebben elkelnek, mint a nem jó nők. Ki hallott már ilyet?
2020. júl. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nem az a baj, hogy könnyebben elkelnek. De gyakorlatilag nem azért nincs esélyem, mert ronda/csóró/tanulatlan/bunkó stb-stb lennék, hanem mire megismerek egy szép nőt addigra már foglalt. És nem 1-2 ilyet ismerek..

Az egyetlen esélyem az lenne, hogy kitalálom kinek haldoklik a kapcsolata és elkezdek rányomulni. De ez nem az én stílusom és nem is feltétlen célravezető.

Sok férfit ismerek akik jó pasinak számítanak de előfordul, hogy akár hónapokig egyedül vannak. Egy igazán jó nőnél meg kb két hét nem telik el és már van is új kapcsolat.

2020. júl. 10. 16:14
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Környezetem jó nőnek tart. Van barátom, de nincs közös képünk kirakva és ellenkező neműekkel való beszelgetéskor sem szoktam felhozni, ha kifejezetten nem kérdeznek rá.
2020. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem bővítsd az ismeretségi köröd, mert túl sok nő nem lehet benne.
2020. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

#6 ez rendben van, de gondolom ha egy ellenkező nemű kollégád/ismerősöd elhív randira akkor azért megmondod, hogy van barátod.

Nyilván én sem azzal kezdek egy beszélgetést, hogy van-e párja az illetőnek, de elég hamar kiderül, pláne ha még 1-2 közös kép is van fent.

2020. júl. 10. 16:18
 9/17 A kérdező kommentje:
Kifejezetten sok ismerősöm van, munkámból adódóan gyakran találkozom új emberekkel, sokakkal utána a kapcsolatot is tartom/tartanom kell. Bővíteni persze folyamatosan lehet.
2020. júl. 10. 16:20
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Az ilyen nők addig vannak egyedül amíg szeretnének.


Ha unják hogy egyedül vannak akkor csak kiválaszt egy pasit a sok közül

2020. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!