Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiatal lányként tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányként tényleg bárhol van esélyem ismerkedni? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
2020. júl. 10. 20:01
 1/8 A kérdező kommentje:
A hol ismerkedjek kérdésre sűrűn jön a bárhol válasz. Szerintetek mennyire reális ez?
2020. júl. 10. 20:01
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen, csak a szemetet is jobban köréd hordja a szél. Nekem fellélegzés volt párt keresni akkor, mikor közelebb voltam a 30-hoz,mint a 20-hoz.
2020. júl. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat hogyne, eleg ha csak napi szinten ramosolyogsz a ferfiakra akikkel talalkozol es 1-2 heten belul kerul valaki :)
2020. júl. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában az, hogy fiatal vagy, nem elég. Szépnek, vonzónak is kell lenni mellé. Én is voltam fiatalabb, ugyanúgy rám sem hederítettek, mint manapság, lassan 30 évesen. Míg szebb társaimnál mindenféle helyeken próbálkoztak...
2020. júl. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Lényeg hogy jól nézz ki szívem, legyen nagyon csinos akkor igen, kb mindenhol meg akarnak majd ismerni 🙂
2020. júl. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha fiatal vagy és kövér, akkor nem, ha fiatal vagy és csinos megnyerő személyiséggel.. akkor igen.
2020. júl. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A fiatalsag semmi, ha nem vagy szep arcu es karcsu.


En sosem voltam szep, de igy, 40 fele van idom es penzem, hogy a testemmel kompenzaljak.


Szoval ha nem nezel ki jol (azaz nem tapadnak rad a pasik most), ne add fel, az ido neked dolgozik.

2020. júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen csak told ki a seggedet és özönlenek majd a tenyészkanok, hogy megdugjanak! 23F
2020. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!