Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondolsz, mennyire lennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolsz, mennyire lennél jó nő/férfi, ha a másik nemhez tartoznál?

Figyelt kérdés

Szerintem engem a nők 80%-a gyűlölne, ha férfi lennék. Legalábbis ezen az oldalon jellemzően gyűlölik azokat a férfiakat, akikkel egyetértek. Akik elvárnak a nőtől egy nívót. De legalább annyi előnyöm lenne, hogy szerintem talpraesett, magabiztos férfi lennék, jó dumával.


Szerintem ezek alapján a tipikus öntelt pöts képét testesíteném meg. És össze-vissza szexelnék és nemhogy nem ítélnének el érte, még el is ismernék a teljesítményem. Meg azért egy öltöny mégis kényelmesebb, mint a magassarkú és a smink. :D


Ti milyenek lennétek?


2020. júl. 12. 17:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Valószínűleg teljesen átlagos nő lennék, de a nők esetében ez már elegendő arra, hogy felkeltsem a másik nem figyelmét. Férfiként nem. Ez lenne a különbség.
2020. júl. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is. A humorom férfiként elfogadottabb lenne.
2020. júl. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
73%
Férfiként is épp ennyire átlag alatti lennék. Köztük sem számítanak nyerőnek a csontsovány, ronda fejű, problémás bőrű egyedek. Annyi, hogy esetünkben értelemszerűen nem gond, hogy nincsenek szép nagy kerek melleik és fenekük. A pipaszár lábak és karok már igen.
2020. júl. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
*esetükben (-n)
2020. júl. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha abbol indulok ki, hogy nokent is apamra hasonlitok kicsit, csak noiesebb vonasokkal, akkor jokepu srac lennek, mert apam is jokepu volt fiatalon. A szemelyisegemmel se lenne gond, mondjuk azt nem tudom, talalnek-e olyan lanyt, aki szemelyisegre megfelelne, lanybarataim se nagyon voltak, maximum 1-2 haverlany van a tarsasagban, akiket birok, de kapcsolatra nem tudom, akadna-e valaki erdekes.
2020. júl. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég férfias fejem van, úgyhogy szerintem jobb lett volna, ha férfinak születek.
2020. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
Mackós, átlagos férfi lennék. Az a szerencsém, hogy nőként nem kifejezetten azokat a nőket tartom szépnek meg a minimum kategóriának, mint ált. a férfiak, ezért nem hinném, hogy teljesen esélytelen lennék. Meg jobban átlátom, mire vágyik egy nő, milyen közeledésre.
2020. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb férfi lennék, mint amilyen nő vagyok.
2020. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Férfiban nem lennék ennyire jó, mint nőben. Külsőre legalábbis...

belső/viselkedés egyszerűbb lenne sokkal.

2020. júl. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért tetszem a legtöbb férfinek, mert vékony vagyok és törékeny és nőies. Mindez a tulajdonság egy férfiben nem vonzó, tehát nem lennék vonzó férfi.
2020. júl. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!