Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is ilyen ritka a kölcsönös erős vonzalom az életében? Miért találkozunk ilyen ritkán olyannal, akivel oda-vissza nagyon tetszünk egymásnak?

Figyelt kérdés

Személyesen évente egyszer (nagyon max kétszer) futok bele olyan emberbe, akivel nagyon erős kölcsönös vonzalom van köztünk. Úgy, hogy én is nagyon tetszem neki és ő is nagyon tetszik nekem egyszerre és már kb első látásra látjuk mindketten a másikon, hogy akár most egyből is lehetne valami. De ez akkor sem garancia semmire. Például 2 éve a távolság választott el minket valakivel, tavaly én követtem el hibákat az ismerkedéskor egy másik csajjal később, ami miatt nem lett végül semmi. Csak annyira bosszantó ilyen sokat várni a következő emberre. Tudom hogy jön majd ezután is valaki, akivel nagyon bejövünk egymásnak, lehet 3 hónap, lehet 1 év múlva, de rossz erre várni.


Olyan természetesen rengeteg van, hogy nekem tetszik valaki, de neki én nem tetszem, vagy egész gyakran olyan is, hogy én tetszem valakinek, de ő nekem nem annyira.

26/F


2020. júl. 13. 12:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

*Személyesen évente egyszer (nagyon max kétszer) futok bele olyan emberbe


Akkor fogalmad nincs milyen a valódi vonzalom.


Egész eddigi életemben 2 db. volt akihez igazán vonzódtam és egyik sem a férjem volt:D.Pedig nem mai csirke vagyok.

2020. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%
1+ Az, hogy hozzám vonzódtak többen az más lapra tartozik.
2020. júl. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Másnál még ritkább.
2020. júl. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
27 év alatt egyszer találkoztam ilyen személlyel. Nem lett belőle semmi, mert külföldre költözött.
2020. júl. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az évente 1(-2) nem is olyan rossz, esetemben sokkal ritkább. Engem is iszonyúan lehangol ez a "ki tudja, meddig kell várni"-érzés. Lehet, hogy 5 évig, lehet, hogy 10...? Én pedig enélkül nem vagyok képes kapcsolatban lenni, ha rá is veszem magam, hogy belemenjek, rövid időn belül véget vetek neki. Így egyedül vagyok hosszú évekig, és a kor előrehaladtával (a vonzerő és a lehetőségek számának csökkenésével) könnyen lehet, hogy végleg egyedül is maradok.
2020. júl. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is jesszus!! 😀 27 éves vagyok és idáig összesen 3 emberrel találkoztam, akivel el tudtam képzelni kapcsolatot ebből 2 személlyel volt meg az igazi kémia. De én úgy döntöttem, hogy inkább egyedül mintsem valakivel, aki nem jön be..
2020. júl. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
28 éves vagyok. Ezidáig 3 ember érintett meg annyira, hogy igazi komoly kapcsolatot képzeljek el vele.
2020. júl. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
40 felett vagyok, de három férfi volt mindössze akihez ennyire vonzódtam.
2020. júl. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!